Nejnovější

free time ...

autor: ronnie_k


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.01.2020

Na co dbát při výběru trika s potiskem?

Autor: Jolana Holáňová

Na co dbát při výběru trika s potiskem?

Tričko s potiskem je oblíbeným kouskem oblečení zejména u pánů. Abyste se však nedopustili nějakého módního přešlapu, naučte se správně tento kus oblečení zvolit.


Na co se zaměřit při nákupu trička s potiskem?

Existuje celá řada parametrů, na které je vhodné si zaměřit při nákupu trička s potiskem a to nejen na webu trickovy.cz. Na co se tedy zaměřit?


Velikost motivu

V životě mohou existovat věci, kde nezáleží na velikosti. V designu trička je to hodně důležité. A přesto většina lidí většinou používá standardní formátování. Velikost motivu by měla být stanovena na základě povahy návrhu a vlastností oděvů, které mají být potištěny. Do toho by měla být vložena nějaká myšlenka. V závislosti na tvaru vašeho designu může vypadat mnohem větší, než by měl. Například čtvercové nebo kruhové tvary mají tendenci vypadat lépe, když jsou velikosti menší než je standard. Na velikosti motivu vždy záleží. Je rozdíl zvolit potištěnou mikinu pro muže a tričko pro batole. Stejně tak je důležité, aby vám tričko skutečně padlo svými rozměry.
Umístění motivu na tričku

Provedení potisku je třeba zvolit správně. Úžasný design trička umí zaujmout tak, že se za vámi budou ostatní otáčet. Špatně zvolený potisk však zajistí, že se za vámi budou lidé otáčet, ale ze špatného důvodu. Častou chybou je motiv umístěný na břiše.

Typografie a font

Typografie je ve své nejzákladnější podobě vizuální složkou psaného slova. Není to samotný text, ale kdykoli je text vytištěn nebo zobrazen, zahrnuje určitý stupeň typografie. Pokud jde o design, typografie je umění sazebníku nebo aranžování typu způsobem, který dává smysl, spolu s výběrem písma (fontů). Ujistěte se, že jsou mezery mezi písmeny a řádky řádné a jak ladí s grafickými prvky co se týče celkového vzhledu. V designu nikdy nepoužívejte více než tři různá písma.


Kompozice

Kompozice je něco, co se učí už v hodinách výtvarné výchovy na základní škole. Každý design má prvky, které jsou uspořádány ve vztahu k sobě navzájem, a tento vztah tvoří to, co tvoří celkovou kompozici. Existují však základní pravidla pro složení, která mohou dramaticky vylepšit design, když se budou dodržovat. Typickou chybou jsou prvky, které jsou příliš rozložené nebo příliš těsně u sebe. Celý design může být mimo rovnováhu a přitahuje oko na špatné místo.

Barvy

Výběr barev je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí nejen z důvodu návrhu, ale také pokud si přejete hodně barevný potisk, počítejte s vyššími náklady. Více barev = vyšší cena za položku. V případě sítotisku můžeme v některých případech použít techniku zvanou polotóny, což jsou v podstatě malé tečky, díky nimž mohou vypadat tři nebo čtyři barvy jako mnoho dalších. Je to jako magie.


« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE