Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.08.2007

MY SECRET

Autor:

MY SECRET

My Secret® je obchodní značka maloobchodních jednotek specializovaných na prodej spodního prádla. Jedná se o síť prodejen typu MULTI BRAND, se zaměřením převážně na italské módní zboží vyšší střední kategorie.


Zřizovatelem a provozovatelem obchodní sítě My Secret® je společnost MARIMO, s.r.o., která je dlouholetým specialistou v oblasti prodeje sortimentu spodního prádla a plavek. Ke svým zákazníkům přichází prostřednictvím specializovaných maloobchodů a několika internetových shopů.

Prodejna ve Zlíně byla založena v roce 1992 a byla vůbec první specializovanou prodejnou spodního prádla v České republice. Před začleněním pod obchodní značku My Secret® byla provozována pod názvem Marbel Intimo. Po celou dobu své existence se těší velké oblibě svých stálých i příležitostných zákazníků.

Expanze maloobchodní sítě - společnost zahájila budování maloobchodní sítě prodejen My Secret®, specializovaných na prodej prádla a plavek. Plánuje otevřít 10 prodejen v průběhu následujících 2 let.
 

E-shop My secret nanízí nyní vyýrazné slevy! Navštivte webové stránky http://www.mysecret.cz a nechte se inspirovat luxusním spodním prádlem od My secret!

Prostřednictvím e-shopu si můžete také objednat svou zákaznickou kartu, díky níž vám bude ke každému nákupu připočítána sleva.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival