Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.05.2013

Monika Bagárová hvězdou módní show

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Monika Bagárová hvězdou módní show

Zpěvačka hvězdou módní přehlídky inspirované americkým seriálem Gossip Girl, v Česku známém pod názvem Super drbna.


Při příležitosti představení dámského epilátoru Braun Silk-épil 5 Young Beauty proběhla v jedinečných prostorách ateliéru poblíž centra Prahy módní přehlídka inspirovaná americkým seriálem Gossip Girl, v Česku známém pod názvem Super drbna.

V roli modelky zazářila krásná Monika Bagárová, PR tvář epilátorů Braun Silk-épil 5 Young Beauty, a předvedla své krásné nohy v krátkých outfitech. Styling pro přehlídku vytvořily dvě přední české módní bloggerky Veronika Franková a Hana Drozdová.

Největší hvězdou show se stala talentovaná zpěvačka Monika Bagárová, ke které díky jejímu talentu a půvabu vzhlíží mnoho mladých dívek. „Moc ráda jsem přijala nabídku stát se PR tváří Braun Silk-épil 5 Young Beauty. Během vystoupení často odhaluji nohy, takže musí stále vypadat dokonale. Díky epilátoru Braun vydrží bez chloupků až po čtyři týdny, což v mém pracovním tempu opravdu oceňuji. Je to skvělé a praktické řešení, protože zachytí ještě kratší chloupky než vosk,“ dodává zpěvačka.

Mezi krásnými modelkami se objevily také Dominika Kadlčková a Tereza Chlebovská. Moderování se svým osobitým způsobem bravurně zhostila neméně půvabná Emma Smetana.

Foto: Braun Silk-épil 5 Young Beauty

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové