Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.03.2018

Módní trendy: Bezešvé spodní prádlo a jeho výhody

Autor: Jolana Holáňová

Módní trendy: Bezešvé spodní prádlo a jeho výhody

Spodní prádlo je hlavně pro ženu důležitou součástí každodenního outfitu. V šatníku ho tak nebude mít nikdy dost, stejně jako je tomu u ostatních kousků oblečení i bot. Existuje řada příležitostí, kvůli kterým žena vlastně potřebuje mít velmi rozmanitou zásobu prádla. Ať už se jedná o významné akce, běžné nošení do práce, či jen na sport. Proto by si s jedním druhem prádla vážně nevystačila. Ne pod každé oblečení se hodí třeba například krajkové spodní prádlo. Navíc je u některých druhů prádla řada věcí a doplňků, které v rámci některých outfitů doslova překážejí. Tam, kde potřebujeme, abychom prádlo skryli, nebo aby nás stoprocentně vůbec nikde netlačilo, je ideálním řešením to bezešvé.


Výhody bezešvého spodního prádla

Bezešvé spodní prádlo
je hodně moc příjemné na tělo. Při nošení ho takřka necítíte. Většinou je vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna, jež se velmi dobře přizpůsobuje vašim křivkám. Je pohodlné, nedře, neškrtí, a dokonale odvádí pocit vlhka. Hodí se na každodenní nošení a různé sportovní aktivity. Oceníte také jeho pružnost a určitou neviditelnost, často se nosí i pod průhledné části oděvu. Navíc se hodí pro všechna roční období, přičemž v zimě dodává pocit tepla a v létě zase příjemně chladí. Další velkou výhodou bezešvého prádla je, že ho nemusíte vůbec žehlit. Praním neztrácí své funkční vlastnosti, nemění tvar a nevybledne. Radost vám udělá i to, že díky použitému materiálu je prádlo rychleschnoucí. Na český trh dorazilo na začátku 21. století a od té doby se těší velké přízni všech žen.

Důležité jsou použité materiály

Právě na zvoleném materiálu hodně moc záleží. Je proto dobré nakupovat již léty prověřené značky, jež jsou garancí vysoké kvality, a tedy i všech výhod plynoucích z použití bezešvého materiálu.

Široký výběr bezešvého prádla

V sortimentu spodního prádla naletnete jak bezešvé kalhotky, tak i podprsenky. Právě bezešvá podprsenka si našla nejvíce svých příznivkyň, hlavně na sport. Nechybí samozřejmě ani košilky, trika či body. Více výrobků můžete najít na www.intimidea.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival