Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

24.09.2017

Módní tip: Dámské zimní boty

Autor: Jolana Holáňová

Módní tip: Dámské zimní boty

Podzim už je tady, a jen co se stačíme rozkoukat, budeme mít za dveřmi zimu. Proto je teď ideální čas na doplnění našeho šatníku pro letošní chladnou sezónu. Pokud už jste, milé dívky a ženy, obohatily své šatníky o bundy, kabáty, svetry, šály a rukavice, neměly byste zapomínat ani na zimní boty. Máme tady jeden tip na módní hit v podobě válenek. Bot, ve kterých vám rozhodně zima nebude. Navíc oceníte jejich funkčnost a pohodlí. Válenky jsou totiž univerzální a hodí se nejen do chladného a vlhkého počasí, ale i do mrazu a sněhu.


Originál australské válenky

Ale pozor, nejsou všechny válenky stejné. Kvalita některých válenek je dokonce na pováženou. Lehce se pak z módních trendů stane doslova strašák, který bude na nohách vypadat spíš směšně, než abyste někoho oslnila. Nekvalitní válenky se lehce sešmajdají a nedrží svůj tvar. Jejich povrch propouští vlhkost i vodu, takže v nich žádné teplo, sucho a pohodlí nenajdete. Obracejte se proto jen na prověřené obchody, abyste nenarazily na levné náhražky. Opravdovou kvalitu nabízejí australští výrobci UGG a EMU. Válenky těchto značek se vyrábějí z pravé ovčí kůže a jsou nepromokavé a voděodolné.

Kvalita a pravá ovčí kůže

Zárukou kvality válenek EMU a UGG je pravá ovčí kůže z Austrálie, jež je jemná, měkká a dostatečně reguluje tělesnou teplotu. Budete se v nich cítit pohodlně, neboť přestože je kůže dostatečně silná, dobře se ohýbá a dá se v ní snadno pohybovat. Obuv Emu je navíc vybavena anatomicky tvarovanou stélkou. Oceníte i sofistikovanou gumovou podrážku, která neklouže a je odolná i vůči tvrdému sněhu a náledí. Nedají se snadno sešlapat a vydrží vám i několik sezón.

V široké nabídce značek naleznete jak boty UGG pro dospělé ženy, tak i dětskou obuv EMU.

Kde můžete narazit na pravou australskou kvalitu

Ty pravé originály najdete na internetové adrese www.botyemu.cz. Odpovědí na všechny vaše otázky o australské kvalitě značek UGG a EMU vám může být článek na FashionMagazin.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival