Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.04.2013

Módní tašky na piknik i na pláž

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Módní tašky na piknik i na pláž

Krásné a elegantní tašky na pikniky, výlety i na dovolené na pláži. Pořiďte si trendy tašku na volný čas!


Taška na jídlo Goumet Getaway
Plánujete romantický piknik nebo trávíte spoustu času mimo domov a přejete si mít své oblíbené pokrmy při sobě? Pořiďte si tašku na jídlo Built z kolekce Scatter Dot. Díky své praktické velikosti se do ní vejde jídlo a pití na celý den. Výhodou tašky je, že udrží teplotu jídla až 4 hodiny. Díky své funkčnosti a modernímu provedení ji již nebudete chtít odložit.
K dostání za 539 Kč.  

Slaměná taška Roxy
Tuto univerzální tašku si rychle oblíbíte. Díky své velikosti se do ní vejde spousta věcí a je ideální na cesty na pláž a na letní dovolenou. Má originální zapínání v podobě knoflíku a provázku. Zásluhou látkové podšívky ve tvaru vaku, která se dá stáhnout šňůrkou, se nemusíte bát o své věci. Rozpustilost tašce dodává také puntíkový design.
K dostání za 1 164 Kč.  

Taška Coco Made Roxy
Moderní a praktická taška je ideální na cesty během letní dovolené. Na první pohled vás jistě zaujme originálně zpracovaná ucha a ozdoby na bocích tašky ve stylu lodního lana. Tašce nechybí ani účelná vnitřní kapsa na důležité osobní věci. Design tašky je oživen motivem proužků. K dostání za 1 164 Kč.  

Tašky prodává e-shop www.modnidoplnky.cz

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival