Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.01.2020

Mobil jako módní doplněk aneb vyberte si správný obal

Autor: Jolana Holáňová

Mobil jako módní doplněk aneb vyberte si správný obal

Mobilní telefon s sebou dnes nosíme naprosto všude, mnozí třeba i na záchod. Hodně o nás vypovídá. O člověku, který má telefon s popraskaným displejem, si povíte, že zřejmě moc nelpí na materiálních statcích. Kdo má starý telefon, toho odsoudíte jako člověka, který si příliš nepotrpí na moderní technologie. A velký vliv má také obal na telefon.


Do čeho svůj telefon oblékáte vy? Nabídka obalů a pouzder je dnes opravdu široká a rozhodně se nevyplatí vybírat jen podle designu.


Pouzdro, obal nebo kryt?

Není kryt jako kryt. Typicky se setkáte se dvěma variantami:

Pouzdro chrání nejen zadní stranu telefonu, ale také přední. Bývá flipové, většinou se zavírá na magnet. Telefon je v něm v bezpečí, nicméně podstatně zvětší jeho rozměry.

Obal či kryt se nasazuje pouze na zadní stranu, nijak tedy nechrání displej. Na druhou stranu jsou některé obaly tenké jen pár milimetrů, takže telefon příliš nezvětší.

Mladí lidé dnes upřednostňují spíš obaly a kryty na telefon, starší, kteří jsou na své telefony opatrnější, si vybírají pouzdra. Záleží také na tom, kde jste zvyklí svůj mobil nosit. Jestli ho míváte v kabelce, asi nebude vadit, že pouzdro zvětší jeho rozměry. Pokud si ho často dáváte do kapsy, kryt na zadní stranu bude praktičtější.


Nezapomeňte na ochranné sklo

Jestliže se rozhodnete pro obal na telefon, který kryje jen zadní stranu, určitě si pořiďte také tvrzené sklo. Chrání telefon před poškrábáním a ve většině případů i prasknutím displeje. Nalepit ho zvládnete i doma, jen nezapomeňte před lepením pořádně očistit displej, ať vám na něm nezůstane prach, který by pod sklem tvořil bublinky.

Za tyto ochranné prvky (obal + sklo) utratíte řádově stovky korun, určitě se vejdete i do pětistovky, pokud nebudete chtít nic speciálního. Přitom vás ochrání před tisícovou investicí do nového telefonu. Zároveň zajistí, že i po delší době používání bude mobil vypadat stále jako nový, takže ho třeba snadněji prodáte. A ještě musíme zmínit jeden bonus – nákupem nového krytu změníte design celého telefonu! Můžete je střídat podle outfitu, nálady či ročního období, a to za pár stovek.

Vyberte si i vy stylové pouzdro na www.krytpromobil.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz