Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.05.2013

Májový elixír lásky

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Májový elixír lásky

Letošní máj patří nejen zamilovaným, ale také speciální nabídce drinků Bubbleology.


Květnový Bubbleology si prostě zamilujete!
Letošní máj patří nejen zamilovaným, ale také speciální nabídce drinků Bubbleology. Značka Bubbleology totiž přichází s limitovanou edicí svých nápojů právě pro měsíc květen. Barvu lásky přináší tropické ovoce red guava, pocházející z Mexika a Střední Ameriky. Tyto plody ale hlavně dodají jedinečně jemnou sladkou chuť a navodí tu pravou májovou náladu.  Zažijte „tea-voluci“ a nenechte si ujít nezapomenutelnou chuť prvního opravdového Bubble tea, novinky od Bubbleology - značky, jenž získala ocenění v kategorii „Uvedení nového produktu za rok 2011“. Zároveň je Bubbleology vítězem nového produktu i pro rok 2012.

Bubbleology je v České republice jediným Bubbletea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy. Stačí jednou ochutnat a poznáte rozdíl kdykoli.

Co je vlastně Bubbletea?
Fenomén, který si na cestě světem postupně získává své fanoušky. Nápoj, původem z Tchaj-wanu, který se přes Austrálii a Spojené státy Americké dostal do Velké Britanie. A právě v britské metropoli vznikl koncept Bubblelogy, který se v roce 2012 přišel také do Čech.  Jde o bio přírodní nápoj, který zároveň posiluje imunitu díky blahodárným účinkům zeleného čaje a zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky.

Základem studeného nebo teplého bubbletea je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi. Na dně kelímku najdete  tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem.
Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat.
Díky svým mimořádným antioxidačním účinkům a vysokému obsahu teinů, je tento 100% přírodní drink skvělou alternativou osvěžujících a povzbuzujících nápojů.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival