Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.03.2013

Luxusní hodinky značky Bucherer

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Luxusní hodinky značky Bucherer

Švýcarská značka Bucherer představuje svou kolekci unikátních hodinek s názvem Adamavi, které reprezentují nadčasovou jednoduchost a mechanickou spolehlivost.


Švýcarská značka Bucherer představuje svou kolekci unikátních hodinek  s názvem Adamavi, které reprezentují nadčasovou jednoduchost a mechanickou spolehlivost.

Koncepce těchto hodinek zdůrazňuje osvědčené hodnoty. Základ tvoří klasický vzhled. Vzhledem k tomu, že všechny modely v této řadě se vyznačují nadčasovou jednoduchostí a mechanickou spolehlivostí, jsou víc než jen chronometry.

Bez nadsázky se mohou stát hodinkami na celý život. Jejich atraktivní nadčasový vzhled přečká krátkodobé trendy.

Potěšení z času
Hodinky Adamavi jsou pro svůj decentní design  vhodné pro jakoukoliv příležitost. Tento klasický chronometr představuje opravdovou hodnotu. Svému majiteli poskytne dokonalé a trvalé potěšení.

Brilliantové variace
Jeden pozoruhodný model řady Adamavi nese název Adamavi Pavé. Tento kousek by mohl být symbolem hesla „v jednoduchosti je krása“. Jednoduchost v tomto případě znamená spíše dokonalé uspořádání. Tělo i ciferník hodinek  z 18K růžového zlata jsou vysázeny 391 zářivými diamanty. Třpytivé drahokamy jsou uspořádány v soustředných kruzích, které v kombinaci se zlatými značkami ciferníku připomínají zářivý vzhled slunce. Tento jedinečný klenot si prostě zamilujete a už nikdy se ho nebudete chtít vzdát.

Kolekci hodinek si můžete prohlédnout a zakoupit v českém rodinném klenotnictví Altman v Praze, Plzni nebo Chebu.
www.altman.cz

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival