Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.08.2007

LUNA - Buďte královnou noci ve spodním prádle Luna

Autor:

LUNA - Buďte královnou noci ve spodním prádle Luna

Svůdné, atraktivní a sexy, zároveň však i velmi pohodlné, příjemné a praktické je spodní prádlo řecko-italské značky Luna. „Značku Luna jsme se rozhodli před časem na český a slovenský trh přivést z jednoho prostého důvodu: italsko-řecké spodní prádlo je mimořádně šik a má šmrnc. Spojení italského vytříbeného vkusu a citu pro módu a řecké noblesy je jedinečné,“ vysvětluje Miroslava Sedláčková ze společnosti MOD - Invest, která je exkluzívním zastupitelem značky Luna na našem a slovenském trhu.


Vybrané modely značky Luna jsou v současné době k dostání v luxusních obchodech se spodním prádlem ve všech velkých městech ČR. „Zhruba tři čtvrtě roku jsme monitorovali trh. Zjistili jsme, že je o naše prádlo zájem, takže na přelomu roku chystáme v Praze otevření prvního z řady značkových obchodů Luna s nabídkou kompletního sortimentu značky, tak aby uspokojil potřeby a přání i nejnáročnějších zákaznic. Módní přehlídka naplánovaná na začátek října pak představí aktuální kolekci spodního prádla pro sezónu 2007/2008,“ shrnuje plány do budoucna Miroslava Sedláčková.

Barbara Nesvadbová. V ateliéru prestižní módní fotografky Anny Kovačič nafotila sérii smyslných, sexy a půvabných snímků, které mapují celou kolekci spodního prádla svatebními kolekcemi počínaje a plavky konče. Jaký má ona sama vztah k Luně? „Už Marlene Dietrich říkala, ze spodní prádlo je nejdůležitější součástí oděvu. Mně samozřejmě nezbývá, než s ní souhlasit. I já mám jako každá jiná žena ráda luxusní a kvalitní prádlo. A právě takové Luna nabízí.“

Široká škála tvarů a velikostí je největší předností značky. Standardně jsou v nabídce dvě  základní řady – klasičtější Luna a vzorově i střihově extravagantnější Lovey, která je určena spíš mladším dívkám. Obě jsou k dispozici ve 2 variantách: jedna je neměnná klasika, která tolik nepodléhá trendům (Luna a Lovey Permanent), nabízející střídmější, nenápadné barvy – černou, bílou a tělovou. Druhá (Luna  a Lovey Collection) se mění každou sezónu a kopíruje barevné a střihové trendy. Vždy na jaře a na podzim se zákaznice můžou těšit na přibližně sto nových modelů. Nechybí přitom ani plavky, které nepostrádají nic z italské preciznosti a nápaditého designu.

Naprosto unikátní na světovém trhu je pak kolekce Luna Miracle®. Patentovaný systém dovede udělat zázraky s poprsím. Zvětší totiž velikost košíčku o 1,5 čísla! Push-up efekt je způsoben trojrozměrným pěnovým polštářkem, který poprsí nejen zvedne, ale dá mu přirozený kulatý tvar. Kostice jsou navíc zapuštěné v pěnové výplni, takže poskytují podporu, ale zároveň dávají pocit, jako by podprsenka žádné kostice neměla. Inovativní a nadmíru praktická jsou „inteligentní ramínka“, která dovolují zavěšení háčků do různých pozic, čímž umožňují přizpůsobit prádlo pro různé outfity a střihy.

Se spodním prádlem značky Luna se každá žena může stát královnou noci!

V říjnu se navíc chystá velká módní přehlídka modelů na nadcházející podzim a zimu, na přelomu roku se bude otevírat první oficiální butik značky Luna.

Oficiální české stránky značky Luna:www.eluna.cz

Oficiální zahraniční stránky značky Luna:www.luna.gr

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival