Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.08.2019

Lubrikant může změnit váš milostný život

Autor: Jolana Holáňová

Lubrikant může změnit váš milostný život

Spousta lidí se mylně domnívá, že lubrikant je zapotřebí jen při análním sexu. Opak je ovšem pravdou. Lubrikační gely a oleje dokážou výrazně zlepšit sexuální prožitek, a to i tehdy, pokud se vám zdá, že žena je vlhká dost. Kromě toho se dají využít i při partnerských masážích.


Lidé experimentují s erotickými hračkami, oblékají si bizarní oblečky, utrácí tisíce za ty nejlepší vibrátory a na takovou „obyčejnou“ pomůcky, jako jsou lubrikační gely, zapomínají.

Lubrikant není potřeba, jen když je sucho

Vaginální suchost je problém, který může trápit i mladé ženy. Množství sekretu ovlivňuje spousta faktorů – například stres, úzkost, hormonální změny, zdravotní potíže, léky, chemické výrobky (mýdla, prací prášky) či nedostatečná předehra.

Nicméně lubrikanty není potřeba používat pouze tehdy, když cítíte, že to nějak drhne. Čím vlhčí prostředí je, tím je sex pohodlnější, příjemnější a jednoduše lepší – pro ženy i pro muže. Dnes se navíc dají sehnat aromatizované lubrikanty, které ještě více vylepší společně strávené chvilky. Vůně vanilkového krému, jahod nebo tiramisu je přece jenom dost lákavá. Jestli vám takové vůně budou dělat chutě, vůbec nevadí. Většina takových přípravků je slíbatelná, takže se není třeba obávat orálního sexu.

Konec nepříjemným žmolkům, přivítejte hebkost

V dřívějších dobách tvořily některé lubrikanty nevzhledné žmolky, oba partneři od nich byli nechutně ulepení. Technologie výroby ovšem dávno pokročily a dnes zažijete pravý opak, krásně hladkou a hebkou kůži. Právě proto je možné gely používat i pro relaxační masáž v rámci předehry. Vůně a hebkost navodí příjemné pocity.

Dnes se typicky setkáte s lubrikanty na silikonové bázi a na vodní bázi. Ty druhé jmenované lze bez problémů používat se všemi erotickými hračkami a kondomy, u silikonových lubrikantů tomu tak není. Kromě toho se vyrábí například lubrikanty určené speciálně pro anální sex. Dokážou uvolnit svalstvo svěračů, průnik je pak pohodlnější.

Dobrý lubrikant vás vyjde na pár stovek korun. Na kolik krásných večerů vydrží, záleží na vaší spotřebě. Rozhodně lze ale říci, že tahle investice se vyplatí.


« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz