Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.06.2013

Limitované edice jahod a pomerančů v čokoládě

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Limitované edice jahod a pomerančů v čokoládě

Léto v rytmu ovoce – vyzkoušejte nové Pomeranče a Jahody v čokoládě


Oblíbená značka ORION představuje sourozence tradičních Banánů v čokoládě. V limitované edici se tentokrát můžete těšit na hořkou čokoládu a želé s příchutí pomerančů, nebo jahod. Skvělá kombinace ovocné a čokoládové chuti je tím pravým startem do letošního léta. Ve skvělých tyčinkách najdete kromě lahodné hořké čokolády ORION i želé s ovocnou šťávou a přírodními barvivy.

Snad každý zatouží čas od času po něčem sladkém, ale rozhodnout se, zda nás chuťové pohárky táhnou spíše k ovocným chutím, nebo k čokoládám, nebývá občas vůbec jednoduché. Naštěstí na pultech obchodů můžete nově sáhnout po kombinaci obou možností. Namíchejte si tedy svoje domácí fondue z Banánů a nově i Jahod a Pomerančů v čokoládě. Kontrast sladkého ovocného želé a hořké čokolády obohatí Vaši představivost bez pracné přípravy ovocného fondue jako dezertu třeba po nedělním obědu. A skvělé tyčinky ORION vám vylepší jistě i  hektický všední den.

K létu prostě ovocná chuť patří. Díky třem sourozencům v čokoládě si můžete pochutnat na ovocných chutích v praktických 45 gramových baleních za pouhých 10,90 Kč.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival