Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.11.2017

Limitovaná edice kočárku ve skandinávském stylu

Autor: Jolana Holáňová

Limitovaná edice kočárku ve skandinávském stylu

Hledáte-li opravdu výjimečný designový kočárek pro vaše dítě, měli byste vybírat z kvalitních kousků ve skandinávském stylu. Právě jedním takovým je limitovaná edice Stokke Trailz Nordic Blue. Velice nadčasová kolekce kočárku, inspirovaná krásami drsných a zároveň úchvatných severských jezer. Nádherný vzhled není to jediné, čím je tento produkt zajímavý. Vyznačuje se také praktičností, funkčností a pohodlím, které ocení nejen vozící se dítě, ale také ten, kdo kočárek ovládá.


Navržen pro pohodlí a venkovní styl

Návrháři značky Stokke se při vytváření této exkluzivní kolekce inspirovali ve skandinávské přírodě. Mysleli na rodiče, kteří rádi tráví čas venku. Od toho se odvíjí i materiály a barevné kombinace, jež utvářejí jedinečný vzhled modelu Trailz Nordic Blue. Základem pro látku jsou modrá vlákna tvořená různými odstíny. Materiál je navíc u této edice speciálně ošetřen voděodolnou úpravou. Proto je často označován jako outdoorový kočárek.

Luxusní a velmi praktický

Luxusní kočárky
Stokke se vyznačují pohodlím a praktickými funkcemi. Ty nejvíce oceníte právě při výletech po okolí a v přírodě. Dokonalé pohodlí u toho modelu umocňuje jízda na velkých nafukovacích kolech, což oceníte za každého počasí. Navíc má kočárek kompletně odpružený podvozek, který si poradí s každou nerovností na cestě.

Další výhodou tohoto sportovního kočárku jsou přední otočná kola, jež se mohou zaaretovat i na pevno. Praktický je také podvozek k různým nástavcům. Můžete na něj nasadit jak hluboké lůžko, tak sportovní sedačku, nebo dokonce autosedačku. Samozřejmostí je i výškově nastavitelná rukojeť a velmi prostorný nákupní koš, nacházející se pod sedačkou. Snadné je i skládání kočárku, což se hodí při jeho každodenním používání.

Kde seženete limitovanou edici Stokke Trailz Nordic Blue

Více informací o limitované edici dětského kočárku Stokke Trailz Nordic Blue naleznete na www.mybabystore.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival