Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.05.2019

Lifting obličeje bez chirurgického zákroku

Autor: Jolana Holáňová

Lifting obličeje bez chirurgického zákroku

Máte pocit, že by vaše pleť potřebovala omladit, neboť vypadá unaveně a vrásky se čím dál víc prohlubují? Máte obavy z plastických operací a s nimi spojených rizik? Vyzkoušejte neinvazivní metodu ošetření pleti, která spočívá v lymfomasáži obličeje pomocí malých skleněných baněk.


S výsledkem budete spokojeni

Lifting obličeje je revoluční metoda, která se obejde bez invazivních zásahů do vašeho těla. Funguje na principu jemných podtlaků v baňce, jež ve spojení se speciálními lymfatickými tahy v oblasti obličeje a dekoltu nejen že viditelně redukují vrásky, nýbrž také významně přispívají k celkové detoxikaci těchto partií. 

Jak to funguje?

Tato inovativní metoda podporuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží, tvorbu kolagenních vláken a fibroblastů. Liftingová stimulace tak přirozeně přispívá k vypínání povolených partií v oblasti obličeje a dekoltu zcela bezbolestným způsobem. Po tomto zákroku se do pleti lépe vstřebávají omlazující séra a krémy. Pleť po ošetření získá svěží vzhled, je hydratovaná, odolnější a vyhlazená. 

Hrozí nějaká rizika?

Během liftingu obličeje a dekoltu vám skutečně nehrozí žádné kontraindikace, na ošetření není třeba se nijak připravovat. Tomuto kosmetickému zákroku by se ovšem měli vyvarovat lidé se zdravotními komplikacemi, jako jsou nachlazení, zánět, karcinom, borelióza, vysoký krevní tlak, cukrovka či vážné srdeční potíže. Totéž platí i pro osoby po operacích a s voperovanými přístroji. 

Navštivte kosmetické studio

V kosmetickém salonu Body Factory se již těší na vaši návštěvu. Tito specialisté se nezaměřují pouze na liftingové ošetření obličeje a dekoltu, nýbrž také na formování postavy. Pro maximální efekt se doporučuje podstoupit více procedur během týdne. Všechny je možné aplikovat v rámci jedné návštěvy. Poté stačí kosmetické studio navštívit 1× měsíčně.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival