Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.07.2013

Léto plné zábavy a sportu v Centru Černý Most

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Léto plné zábavy a sportu v Centru Černý Most

Léto se v Centru Černý Most ponese v duchu aktivního odpočinku a pestré zábavy.


Léto se v Centru Černý Most ponese v duchu aktivního odpočinku a pestré zábavy. Vybrané dny od 9. července do 1. září totiž budou patřit atraktivnímu programu s výstižným názvem „Léto, co má šťávu“.

Návštěvníkům umožní vyzkoušet si celou řadu populárních i netradičních sportů nebo se zdokonalit v tanci. O víkendu 13. a 14. července v Centru Černý Most proběhne outdooorový den v režii prodejny Decathlon plný sportování, napínavých afrických vyprávění a vyrábění pomůcek pro malé i velké dobrodruhy pod vedením oblíbeného safari muže.
V lákavém prázdninovém výčtu nechybí ani kreativní činnosti jako lekce kreslení pro dospělé, ale i pro děti. Centrum se s létem rozloučí představením neobvyklých sportovních disciplín a zájmových kroužků.

Vybrané letní dny budou v Centru Černý Most patřit sportu, tanci a zábavě v rámci nabitého programu „Léto, co má šťávu“. Pestrá nabídka zahrnuje školu in-line bruslení pro začátečníky i pokročilé a výuku tenisu na střeše Centra Černý Most určenou jak dospělým, tak dětem, včetně zapůjčení vybavení.
Zároveň nabízí možnost odreagovat se při energické zumbě pro začátečníky, posílit svaly u zumby toning, ale také zklidnit mysl během ranních či večerních lekcí jógy. Získat jistotu na tanečním parketu zájemci mohou v kurzech vedených profesionály z Taneční školy Astra. Pozornost bude věnována standardním (valčík, waltz, quickstep), latinskoamerickým (samba, rumba, cha-cha), ale i moderním tancům jako hip hop dance či house dance. Výuku sportů a tance doplní speciální nabídky prodejen centra.

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival