Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.07.2018

Letními módními trendy jsou kabelky Justo a O bag

Autor: Jolana Holáňová

Letními módními trendy jsou kabelky Justo a O bag

Chcete být pro letní sezónu opravdu trendy? Pak si nenechte ujít následující doporučení, co by vám rozhodně nemělo chybět ve vašem šatníku. Žádná z nás totiž nechce jen tak splynout s davem. Chceme být za všech okolností krásné, výjimečné a originální. Což není až tak náročné, když využijete novinkami nabitý e-shop s módou Different.cz.


Žhavé letní kousky v podobě silikonových kabelek

Neexistuje žena, která by nechtěla být alespoň občas rozmazlována. A ruku na srdce milé slečny, ženy a dámy, nikdo to neumí lépe než my samy. Navíc letní čas je jako stvořený pro to, pořádně se odměnit. A nic neudělá větší radost než jedinečný přírůstek do našeho šatníku. Ať už to budou nové boty, sukně, sexy spodní prádlo nebo dokonalé kabelky, kterými oslníme v rámci letní akce, nebo na slunné dovolené. Přesně takové totiž jsou zářivě barevné a nepřehlédnutelné silikonové kabelky značek Justo a O bag.

Kreativa, krása a kvalita v jednom

Tak snadno lze vyzdvihnout kabelky Justo a Obag, jež si podmaňují doslova celý svět. A to především díky nápaditosti a kreativnímu designu. Během chvíle totiž přizpůsobíte svoji kabelku události, na kterou se chystáte. Například pomocí komponentů O bag doslova vyčarujete módní zázraky a budete za hvězdu večera, nebo oslníte ostatní na letní pláži.

O silikonové kabelky těchto značek se nemusíte tolik strachovat, neboť jsou opravdu kvalitní a dají se lehce omývat, aby jejich nádherné barvy zářily stále jako nové.

Na závěr přidáváme ještě módní tipy

Rozhodně se nebojte při sestavování vaší kabelky experimentovat. Nudné šedi je kolem nás více než dost! Kombinujte pestré barvy, aby kontrast "ladil s létem". Provazová držadla se hodí ideálně na pláž, kožená pak na procházku do města, a řetízkovými držadly oslníte na večerní akci.

Prostě buďte výjimečná a okouzlující díky novým kabelkám z e-shopu Different.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz