Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.12.2016

Letíte na dovolenou? Poradíme vám, kde zaparkovat

Autor: Jolana Holáňová

Letíte na dovolenou? Poradíme vám, kde zaparkovat

Letět na dovolenou letadlem dnes není nic neobvyklého, ani to není nic finančně nedostupného. Pokud je letiště, ze kterého se létá nejčastěji, je to rozhodně to pražské. Kdo plánuje dopravu vlastním vozem, tomu se budou hodit rady o tom, kde a jak zaparkovat. První možností může být to, že lze zaparkovat někde v samotné Praze, a to na místě, kde je možnost parkování bez poplatku. Tato varianta ale není příliš bezpečná, ani pohodlná. Už proto, že máte auto v podstatě zcela bez dozoru na neznámém místě. Dále je třeba počítat s tím, že se na letiště musíte dostat městskou dopravou.


Co takhle parkování přímo na letišti?

Druhá možnost je spojena s tím, že svůj automobil necháte přímo na letišti. A to buď na venkovním parkovišti, nebo v parkovacích domech. Zde má parkování letiště Praha určitě jednu velkou výhodu, a to takovou, že parkujete v podstatě v těsné blízkosti terminálu. Z hlediska dopravy je to nejjednodušší možnost. Naopak velkým problémem daného parkování může být to, že není nijak levné. Toto parkoviště je přirozeně placené, přičemž je třeba počítat s tím, že ceny mohou být za dobu dovolené poměrně vysoké.

Parkujte poblíž samotného letitě

Poslední varianta, která se nabízí, je možnost parkování na parkovišti poblíž samotného letiště. I když jde také o parkovitě placené, rozhodně jsou ceny více než příznivé. Dále nechybí ani doplňkové služby, jako je odvezení před terminál, stejně jako vyzvednutí v době příletu. Díky tomu lze říci, že je takovéto parkování u letiště Václava Havla nejvíce doporučovanou možností. A to jak pro samotnou cenu, tak zcela přirozeně také pro celkové pohodlí. Samozřejmostí je také bezpečí vašeho vozu, stejně jako četné doplňkové služby, které lze po dobu dovolené také využívat. Je proto jasné, že této varianty dnes využívá nejvíce cestovatelů.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival