Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.04.2019

Legíny využijete nejenom při sportu

Autor: Jolana Holáňová

Legíny využijete nejenom při sportu

Legíny jsou nadmíru praktický kousek oblečení a jako takový by neměl chybět v žádném dámském šatníku. Pěkně formují postavu a využijete je nejenom při sportu, byť při něm jsou téměř nepostradatelné.


Běh, jízda na kole nebo třeba takové posilování. V jiném oblečení než v legínách si provozování výše zmíněných sportovních aktivit snad ani nedokážeme představit. Ke sportu zkrátka legíny neodmyslitelně patří. Mnohé je ale oblékají i na jógu či pilates. Jakmile se s nimi totiž sžijeme, mají sportovní legíny zkrátka v našem sportovním batohu své místo. 

Na fitness legínách nešetřete

Zeštíhlující, luxusní, džínové, těhotenské, zateplené, nebo lesklé? Po jakých legínách toužíte? Zeštíhlující vám skryjí špíčky, zeštíhlí stehna i pozadí. Luxusní si zase bez problémů můžete obléci i na večeři do restaurace. A těhotenské vás mohou doprovázet v době vašeho očekávání. Stačí si jen vybrat. Třeba na e-shopu extraleginy.cz – spolu s bohatou nabídkou plavek, sportovních podprsenek, tepláků a mikin, které nejenom vaše cvičení pozvednou na zcela novou úroveň. V pěkném sportovním oděvu se přeci jen lépe cvičí než ve vytahaných teplácích po dědečkovi, nemyslíte?  

Vsaďte na renomované značky

Zapomeňte ovšem na legíny z tržnice a vsaďte na modely z kvalitních savých a elastických materiálů značek Nebbia, Gym Glamour, Bas Bleu, ale i českého Litexu. To všechno jsou značky, které trh zásobují tím nejkvalitnějším sportovním oblečením dostupném na českém trhu. A jaké modely nás nejvíce zaujaly?  

Pro zformování pozadí

Jde-li vám v první řadě o formování postavy, vaší pozornosti by neměly ujít push-up legíny IGGY – BASS BLAU z viskózy a pružného elastanu, které naprosto jedinečným způsobem stáhnou a vytvarují vaše pozadí (stejně jako push-up podprsenka ňadra). Věře, že v těchto legínách cvičení půjde samo. Respektive ani nebude zapotřebí. Výstavní figuru totiž budete mít i bez něj. I přesto ale cvičte dál!  

Legíny i na běžné nošení

Vaší pozornosti by ovšem neměly uniknout ani dámské legíny BAS BLEU ALEXA, ve kterých bez problémů můžete vyrazit i do ulic. Jejich jedinečný střih si totiž nezadá s kalhotami od návrháře. Stačí k nim vzít bílou košili, na nožky lodičky na vysokém podpatku a outfit jako ze žurnálu je na světě.  

Hvězdou každé tělocvičny

A jaké legíny zvolit do tělocvičny? Naším favoritem jednoznačně jsou 3/4 legíny BAS BLEU CATY 70 z vysoce elastického hladkého mikrovlákna a s naprosto jedinečným systémem odvodu potu. Velmi kvalitní sportovní legíny ovšem ve své nabídce má i již zmíněná česká značka Litex.  

Vytočte si slevu!

A pozor, na e-shopu extraleginy.cz máte jedinečnou možnost vytočit si slevu na nákup. V tamním kole štěstí, do kterého se můžete zapojit poté, co do systému zadáte svou e-mailovou adresu, máte reálnou šanci až na sedmiprocentní slevu z celého nákupu, což samozřejmě v závislosti na celkové výši vašeho nákupu nemusí být zanedbatelná částka. A ke každému nákupu také dostanete dárek!

Tak neváhejte. 

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE