Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.09.2016

Krásná v každém věku - zbavte se vrásek a oslňte

Autor: Jolana Holáňová

Krásná v každém věku - zbavte se vrásek a oslňte

Je všeobecně známo, že u mužů i žen nastupuje takzvaná krize středního věku kolem čtyřicítky. Cítíte se vyčerpaně, neatraktivní, jako kdybyste během let výchovy svých dětí zapomněly, že jste v první řadě ženou. Oživte svou pleť a staňte se opět svůdnou! Ani vrásky nejsou problém.


 

Přišel totiž ten správný čas trochu se rozmazlit a užít si péči, na kterou jste dlouhá léta možná neměly čas. Dopřejte péči svým vlasům, nejlepší je již tělo zbytečně nezatěžovat chemickými složkami kosmetiky a sáhnout po certifikované přírodní kosmetice. Pokud jste tak již dávno neučinily, vězte, že se v přírodní kosmetice ukrývá mnoho vitamínů. Certifikovaná 100% bio kosmetika je zárukou, že firma, která ji vyrábí, nenosí přívlastek BIO jen tak náhodou, ale procházela mnoha kontrolami. Podle splnění přísných pravidel pak mohou mít jednotlivé značky certifikáty, jakými jsou CPK Bio, ECOCERT, HCS (netestováno na zvířatech), Vegan, Natrue a podobně. Dopřejte si zábaly na vlasy s přírodními rostlinnými oleji, jako jsou kokosový, arganový, mandlový, olivový a mnoho jiných. Pleti dopřejte přírodní elixír krásy, arganový olej, který je ideálním pomocníkem v boji proti vráskám. Pozor, pokud používáte přírodní oleje, vtírejte je vždy do vlhké pleti, aby se vytvořila emulze podobná vrchní vrstvě pokožky. Vaše pleť se vám odvděčí svěžestí, sníženým výskytem vrásek, mladistvějším vzhledem. Tip pro vaše vlasy: dopřejte si alespoň jednou týdně arganový zábal na vlasy. Do vlhkých vlasů vmasírujte přiměřené množství arganového oleje, zabalte je do fólie a do ručníku, nechte působit nejméně hodinu a pak dobře smyjte klasickým šamponem.

Pleť, vlasy, outfit - na co jste ještě zapomněli? Ano, je to kapka vaší oblíbené vůně! Pokud již nemáte fantazii a nic z parfumerie vám nevoní, sáhněte po stále více oblíbených dámských parfémech Santini, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších francouzských či italských surovin! Velmi ženské, svěží i dřevité vůně vám připomenou, že jste stále ženou a že muži mají důvod se za vámi ohlédnout.« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival