Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.03.2017

Koupelnové skříňky – nové trendy

Autor: Jolana Holáňová

Koupelnové skříňky – nové trendy

Plánujete koupi bytu, stavbu baráku, rekonstrukci koupelny nebo jen chcete oživit drobnými detaily tu svoji aktuální? Naštěstí to už v dnešní době není nic složitého. Stačí vědět, co je dnes opravdu trendy a vaše koupelna může vypadat jako z luxusního katalogu. Tady máte tipy na základní nové trendy v oblasti řešení, barev a materiálů pro letošní rok.


Výrazné barvy pořád v kurzu

V nedávném období dominovaly prostorám barvy tlumené a nevýrazné. Většinou kombinace bílá, černá, písková a jejich možné variace. Letošní rok bude ve znamení pestrých barev, které jsou prioritou v luxusních koupelnových trendech. Novým trendem budou jasné barvy jako například kanárkově žlutá, jasně červená, fialová a tropická zelená. Jasné barvy obkladů by měly hlavně rozzářit daný prostor koupelny.

Pokud nejste zastánce jasných a pastelových barev, laďte svoji koupelnu do „tmavého luxusu“. Černé, bronzové a břidlicové barvy, které se nemusíte bát použít ani na zdech. Vhodnými doplňky a dobře zvoleným osvětlením bude vaše koupelna vypadat skvěle.

Pokud chcete tmavý prostor ještě trochu rozsvítit, doplňte koupelnu živými rostlinami, jako jsou kapradí, palma nebo aloe vera.

Praktický nábytek do koupelny

Nábytek je pro moderní koupelnu nutnost. Trendem posledních let je, aby co nejvíce osobních věcí bylo skryto v odkládacích prostorech nábytku a úložných prostorech. Koupelna vždy musí vypadat čistě, uhlazeně a elegantně, bez zbytečných věcí na povrchu. Pomyslnou třešničkou moderní koupelny by měly být viditelné doplňky, jako kvalitní ručníky a moderní technika.

Nábytek musí v koupelně ladit

Celá koupelna by měla být sladěná. Koupelnové skříňky jsou běžně dnes prodávány v kolekci s umyvadly. Nebo lze skříňky řešit zakázkovou výrobou, což je ale dražší. Co se týče účelnosti, tak na nábytek v koupelně jsou kladeny vysoké nároky, kdy musíte do relativně malého prostoru naskládat co nejúčelněji spousty věcí.

Základem je skříňka pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo je základem každé koupelny. Zvolit můžete buď koupelnovou skříňku stojící na zemi, nebo závěsnou. Samostatně stojící skříňky se používají v koupelnách s dostatkem místa.

Dostatečnou pozornost musíme věnovat kvalitě materiálu, ze kterého je skříňka vyrobená. Do vlhkého prostředí koupelny se totiž všechny nehodí. Na portálu www.dona-shop.cz naleznete široký výběr skříněk pro vaši koupelnu.


.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival