Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.09.2008

Kolekce Dunhill – podzim/zima 2008-09

Autor:

Kolekce Dunhill – podzim/zima 2008-09

I pro nadcházející sezonu podzim/zima 2008-09 se stal tváří značky Dunhill talentovaný herec Jude Law. Právě on naplňuje obraz džentlmena individualisty, jehož dobrodružný duch vede na cestu do alpského Cresta Run, místa legendárního zimního sportu - sáňkování, kde je při adrenalinové jízdě 1200 m dlouhým ledovým korytem na skeletonových sáňkách rychlostí 140 km/hod každý soupeřem především sám sobě.


Nová sezona přináší radikální změny. Kolekce je ovlivněná londýnským předměstím a venkovní zábavou, základem však zůstává vždy úžasný a inspirativní styl Alfreda Dunhilla.
Designový tým značky Dunhill pokračuje v budování řady ostřejších stylů s důrazem na funkčnost, které by se měly stát archivními kusy budoucnosti. Nejradikálnějšími kusy, které vymezují novou kolekci, jsou bundy s kožešinovým lemováním kapuce. Jedná se o luxusní bundy pro zimní sporty, které umožňují vypadat šik a zůstat v teple i během nezapomenutelných zimních radovánek.
Tradiční vlněné obleky se objevují v inovované podobě, elegantní tvíd v sytě koňakovém odstínu je nyní překvapivě lehký. Vlna a kašmír prostupuje celou kolekcí v podobě luxusních sak, svetrů s šálovými límci a přepásaných kardiganů.
Nedílnou součástí kolekce jsou oblíbené džíny. Pod vedením japonského designéra Kaihary vznikly dva klíčové styly: Newburgh klasického střihu a Gansevoort střihu užšího pro rafinované muže. Jsou k mání v tmavě indigové, seprané modré a nově také v černé barvě.
Kolekce Dunhill podzim/zima 2008 právě v prodeji v exkluzivní prodejně Dunhill, Pařížská 14, Praha 1.

Boutique Dunhill
Pařížská 14
110 00 Praha 1
Tel.: 224 817 060
E-mail: adboutique@carollinum.cz
Oficiální stránka společnosti Dunhill: www.dunhill.com  

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové