Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.11.2016

Kde koupit dokonalý obraz?

Autor: Jolana Holáňová

Kde koupit dokonalý obraz?

Nelíbí se vám prázdné stěny ve vašem bytě a rozhodla jste se, že na ně umístíte dokonalý obraz? Pokud ano, je několik možností, kde ho můžete koupit. Podívejte se společně s námi na hlavní tipy, které jsou zárukou toho, že zklamána nebudete. Nejprve začneme klasickou galerií. Zde máte jistotu toho, že většina obrazů budou přirozeně originály od více nebo méně známých autorů. Pokud jste milovnice umění, je to dobrá volba. Počítat ale musíte s tím, že ceny nepatří k nejnižším.


 

Navštivte obchodní domy

Přirozeně takové, které se specializují výhradně na prodej nábytku. Zde máte jistotu, že si vyberete takový obraz, který vás nezklame. Primárně proto, že si ho můžete nejenom prohlédnout, ale ihned odnést. Takové prodej obrazů na stěnu je dnes celkem oblíbený, což je dáno i tím, že dané supermarkety nabídnou poměrně širokou nabídku nejenom obrazů klasických, ale často se specializují také na neméně lákavá fotografie. Negativem je nutnost pro daný obraz přijet osobně a ihned si ho ve vašem voze odvézt.

Podívejte se na internet

Druhá velmi lákavá možnost, která je s nákupem obrazu spojena. Hitem je určitě bohatý výběr, kdy můžete zakoupit jak klasické, tak i vícedílné obrazy na stěnu. Pokud chcete mít z čeho vybírat, je tato cesta určitě jednou z těch, která nezklame. Dále nezapomínejme také na další pozitiva nákupu obrazů online. Díky nim je tato cesta stále více vyhledávaná. Řadí se sem:

  • Možnost nákupu z pohodlí vašeho domova

  • Jistota velmi nízkých cen u každého obrazu

  • Možnost výběru z několika desítek jednotlivých motivů

Zkuste i aukci

Ta je velmi podobná případným galeriím. Pouze s tím rozdílem, že v aukcích se obvykle prodávají skutečně hodnotnější díla, která jsou určená pro opravdové sběratele. Pokud se mezi ně neřadíte a nejde vám přímo o nutnost mít doba známý a prestižní originál, nebude pro vás prodej obrazů formou aukce nutně správnou cestou.« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival