Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.02.2018

Každý den jiná, díky barvě na vlasy

Autor: Jolana Holáňová

Každý den jiná, díky barvě na vlasy

Být krásná, středem pozornosti a každý den úplně jiná a okouzlující, to je sen snad každé ženy a dívky. Dříve možná nesplnitelné přání se teď mění v realitu všedních dnů. Tím prvním, čeho si muži na ženách všímají, jsou vlasy, přesněji řečeno jejich barva. Pamatují si, jestli potkali blondýnku, brunetku, zrzku, či ženu s jinou barvou vlasů. A tento hlavní rys svého vzhledu teď můžete měnit, jak jen budete chtít, třeba každý den. Pomůže vám v tom barevný vosk do vlasů.


MOFAJANG - barevný vosk do vlasů

Abyste mohla mít každý den jinou barvu vlasů, nebo přeliv či jen nádech jiného odstínu do vašich přirozených kadeří, je zapotřebí vyzkoušet barevný vosk do vlasů značky Mofajang. Nepoužívejte klasické barvy na vlasy, pojďte s módními trendy kupředu a vyzkoušejte změnu třeba každý den.

Barevný vosk Mofajang je dočasný a kromě nového odstínu dodá vašim vlasům krásný lesk a texturu. Je velmi snadno aplikovatelný, nezanechává žádné nežádoucí stopy, zbytky ani tuky. Navíc zajišťuje dostatečně silné držení vlasů v požadovaném tvaru a bez lepivosti. Jeho velkou výhodou je možnost použití pro všechny druhy vlasů.

Výhody a snadné používání barevného vosku

Velkou předností barevného vosku Mofajang je zejméne to, že nemusíte provádět klasické barvení vlasů, když potřebujete náhle změnit barvu, třeba jen na chvíli kvůli zajímavé akci, focení či jiným příležitostem. Neničíte si tak jejich zdraví. Bavit vás bude i snadné používání, neboť stačí nabrat vosk na prst, rovnoměrně rozetřít do dlaní, a pak už pouze nanášíte do těch oblastí vlasů, které chcete barevně odlišit. A když pak už barvu nechcete mít, jednoduše ji z vlasů vymyjete.

Kde můžete barevný vosk zakoupit

Teď, když jsme doporučili lepší řešení, než je barva na vlasy, stačí už jen barevný vosk do vlasů zakoupit. Jedinečnou možnost máte na internerové adrese www.essentino.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival