Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.06.2017

Kávovar JURA E80 v elegantním černém provedení

Autor: Jolana Holáňová

Kávovar JURA E80 v elegantním černém provedení

Představujeme limitovanou sérii nejprodávanějšího kávovaru JURA E8. V elegantním černém provedení ve vysokém lesku. Označení ponese JURA E80. Po technické stránce je totožný s předchozím černo-stříbrným modelem. Rozdíl je pouze v barevném provedení, kde je na čelním panelu použit design „piano black“ (klavírní černá).


Nová řada se systémem OneTouch

Kávovar řady JURA E80 přináší velmi oblíbený styl obsluhy, takzvaný OneTouch, kdy ovládáte vše jedním stiskem. Příjemné změny se dočkala i výpusť na mléčné speciality, kam nyní lze vložit i sklenici na latté vyšší než 15 cm. Nabídka nápojů je rozšířená na 12 a lze používat i mletou kávu.

Tak jako jeho předchůdci má i JURA E80 pulsní propaření kávy pro ještě lepší aroma. Ovládání je plně v češtině a na přístroji se vyjímá TFT barevný displej a inteligentní SMART filtry. Třešničkou na dortu je pak komunikace s wifi chladničkou na mléko a smart konektor k propojení s mobilem.

Tajemství výjimečné kávy, jako od profesionálního baristy

Kávovary JURA dovedly proces přípravy tohoto nápoje k naprosté dokonalosti. V tom je celé tajemství výjimečné kávy „jako od profesionálního baristy“. Model je navíc vybaven profesionálním kapučinátorem, ideálním pro speciality jako latté a cappuccino, u kterých vykouzlí jemnou excelentní mléčnou mikro pěnu.

Jednoduchá údržba a perfektní hygiena

Další výjimečnost tohoto kávovaru je v jednoduché údržbě, kdy stiskem tlačítka spustíte integrované programy čištění a proplachování, které tak zaručují dokonalou hygienu přístroje, což se potom odráží i na kvalitě kávy.

Pro koho je model E80 určen

Kávovar JURA E80 je vhodný do menších kanceláří, provozoven a náročných domácností. Navíc za velmi příznivou cenu do 30 tisíc korun i s DPH.

Výherce mnoha nezávislých testů

Kávovary JURA modelové řady E8/80 jsou výherci mnoha nezávislých testů v Německu a Švýcarsku. Navíc ještě získal prestižní ocenění Red Dot Design Award 2016 za design.

Kde lze přístroj koupit

Model JURA E80 a další přístroje od této značky seženete u autorizovaného dealera JURA CZ, kde mají veškeré zboží výhradně z české distribuce, navíc s prodlouženou zárukou.

Více informací naleznete na www.shop-jura.cz.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival