Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.06.2012

Kampaň návrhářky Ivany Mentlové Pre-Fall 2012

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Kampaň návrhářky Ivany Mentlové Pre-Fall 2012

Přední česká návrhářka Ivana Mentlová představuje svoji novou kampaň Pre-Fall 2012. Po topmodelce Gretě Slezákové, se kterou návrhářka nafotila svoji kolekci jaro-léto 2012, je opět tváří kampaně Miss World 2006 a modelka Taťána Kuchařová. Taťána se stává po předchozích kolekcích podzim/zima 2010/2011, jaro/léto 2011 a podzim/zima 2011/2012 tváří kampaně přední české návrhářky Ivany Mentlové již počtvrté.


 

Fotografem kampaně je opět renomovaný Matúš Tóth. O make-up a vlasový styling se postarala vizážistka Ivana Tokárska. Tentokrát se tým rozhodl obarvit vlasy modelce na ohnivou červenou barvu. Pro větší přirozenost nechtěli volit paruku.

 

„Barva vlasů koresponduje s barvou šatů a kožešin. Táňa je otevřená experimentům, z nápadu byla nadšená,“ říká návrhářka Ivana Mentlová. A Taťána její slova jen potvrzuje. Ráda zkouším nové role. Moc mě to baví a užívám si to. Být zrzkou mě bavilo, klidně bych si to vyzkoušela i na delší dobu. Změn se nebojím,“ dodala Taťána Kuchařová.

 

Nejnovější kampaň v bohémském duchu je inspirována 70. léty. Návrhářka vytvořila luxusní kožešiny v odlehčené variantě tentokrát v netradičních barvách žluté, oranžové a modré. V kolekci se objevují strečové kožené kalhoty, semišové sukně v A-linii, hedvábné topy i společenské šaty. Střihy jsou velmi rafinované a ženské s využitím různorodých materiálů.

 „Podstatná je pro mě nadčasovost a nositelnost mých modelů, možnost je vzájemně kombinovat, vysvětluje návrhářka, která si zakládá na kvalitních přírodních materiálech.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival