Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.10.2005

JITEX - termoprádlo Body Comfort

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

JITEX - termoprádlo Body Comfort

Body Comfort je základní kolekce sportovního funkčního prádla. Výrobky jako T-shirty, scampola, ribana, nátělníky či krátké nebo dlouhé spodky jsou nabízeny v řadách pro dospělé - muže a ženy - i ve velikostech menších, určených dětem.


Body Comfort

Body Comfort a Boco jsou sportovní kolekce komfortního a praktického prádla i vrchního ošacení určeného pro současný životní styl. Výrobky nabízí komfort vhodný k pobytu v přírodě, ke sportovním či jiným pohybovým aktivitám. Díky vyšším užitným a estetickým hodnotám jsou vhodné rovněž pro každodenní nošení.

Používané úplety jsou vyrobeny z polypropylenového vlákna PROLENVEL s nízkou specifickou váhou, nízkou navlhavostí a s výbornou schopností transportovat vlhkost směrem od pokožky ven do dalších vrstev oděvu. Tento efekt je ještě více umocněn kombinací polypropylenu s bavlnou, jež je využívána ve výrobcích určených pro pobyt a sport v chladných podmínkách zimních měsíců.

Materiály používané v úpletech společnosti JITEX a.s. splňují veškeré hygienické normy, nezpůsobují alergie a jsou odolné vůči bakteriím a plísním. Jejich další předností je mimořádně jednoduchá údržba. Výrobek po vyprání rychle usychá a nemusí se žehlit.

Díky těmto nepřehlédnutelným kvalitám vyvíjených materiálů je společnost JITEX a.s. držitelem licence značky QZ a tím oprávněn používat rovněž značku Česká kvalita pro tento výrobní sortiment.

     Více informací o produktech naleznete na: www.jitex.cz

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival