Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.08.2017

Jezte zdravě a vyváženě s krabičkovou dietou

Autor: Jolana Holáňová

Jezte zdravě a vyváženě s krabičkovou dietou

Nadváha je velmi nepříjemná záležitost a je často označována za první stupeň civilizační choroby jménem obezita, kterou trpí čím dál více lidí. Kvůli nadváze, potažmo obezitě, hrozí člověku mnoho zdravotních rizik. Už i v České republice trpí více než polovina obyvatelstva nadváhou a většina má nakročeno k dalšímu stadiu a větším obtížím, které tento stav zpravidla přináší.


Stačí přitom tak málo, abychom to mohli změnit. Chce to zlepšit svoji životosprávu a přidat trochu pohybu. To je vše, co pro to musíme udělat, abychom ulevili svému tělu, zejména kloubům, a metabolismus uvedli do funkční rovnováhy.

Rozhodně nedržet žádné drastické diety, ani se nepřepínat přehnanými výkony v posilovně. Žádné extrémy nejsou pro tělo dobré.

Jak vyřešit svoji nadváhu


Dobrým startem změn směrem ke správné životosprávě může být krabičková dieta. Nejenže už za pouhý měsíc vás dostane na bezpečnou cestu za úbytkem kilogramů, ale také vás naučí správně a vyváženě jíst, což je velmi důležité pro bezproblémový chod organismu. Pravidelnou stravou, menšími porcemi, které nezatěžují příliš tělo a obsahují pouze tolik energie, kolik během dne spotřebujete, budete na té nejúčinnější cestě za snížením váhy. Nezapomínejte k tomu přidat hlavně pohyb, a to několikrát za den. Už i obyčejná chůze je řešením. Zapomeňte na výtahy, eskalátory a další podporovače lenosti. Pokud si k tomu navíc půjdete občas - třeba jen jednou dvakrát týdně - zaběhat, zaplavat pár bazénů, nebo se případně projet na kole či bruslích, máte vyhráno.

Správný výběr krabičkové diety

Na trhu dnes existuje spousta druhů krabičkových diet. Liší se nabídkou, cenou, ale hlavně tím, zda skutečně fungují. Vybírejte tedy jen ty prověřené, které mají dobré reference. Naše doporučení má krabičková dieta Praha. Nejenže má žádaný účinek, ale i výborně chutná, a navíc si k ní můžete objednat - a rozhodně objednejte - fresh nápoje, pouze z čerstvých surovin, které organismu ještě lépe napomohou k obnově jeho zdravého fungování.

Více informací si přečtěte na www.chutnadieta.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz