Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.12.2016

Ježíšek nosí přeci jen ty nejkrásnější dárky

Autor: Jolana Holáňová

Ježíšek nosí přeci jen ty nejkrásnější dárky

A je to zase tady. Věřím, že nejsem sama, kdo shání dárky na poslední chvíli. Ale čím potěšit své blízké, aby to nebylo okoukané, neznali cenu z televizních reklam, plnilo to svůj účel a roztáhlo to koutky úst od ucha k uchu? Pak mě napadlo, že nejlepší dárek, co můžu někomu dát, je čas! S tou myšlenkou jsem usedala k počítači a hlavou se mi honila stovka způsobů, jak touto vzácnou veličinou šetřit. Něco pro maminku, něco pro tátu a i moje sestra neustále lamentuje, že něco nestíhá či nezvládá. Tak se tomu podíváme na zoubek. Kde mají ty nejhezčí věci, které jen tak nevidíte?


Specialista na komfort

Jestli je někdo na takové dárky expert, pak jedině HOMEEXPERT. Když si vzpomenu, co se maminka natrápila se strouháním, loupáním, krájením a šleháním při plnění krabic s cukrovím, neváhám a hledám nějaký dobrý kuchyňský robot. Top Chef Culinare rozhodně splňuje všechna očekávání, co vůči takovému přístroji mám.

Taťka a ty jeho věčně poházené kravaty a saka! Sice bude němý sluha tak trochu dárek i pro maminku, protože jí odpadne starost s neustálým sbíráním, uklízením a uhlazováním módních kousků našeho upracovaného humoristy, ale mít takhle elegantního pomocníka při ruce, to určitě ocení i on.

A tip pro sestru je jasný: ona a kynuté těsto! Ušetřme si všichni nervy při jejím rozhazování rukama a jejího stresu ji ušetří krásná domácí pekárna se zabudovanou váhou. Je to úleva, když zabijete dvě mouchy jednou ranou a spojíte příjemné s užitečným. Že bych vzala jednu i nám? I u nás je čas nedostatkové zboží.

Spravedlivě a s nadšením

Aby se taťka neleknul, že na něm šetřím, vyrovnávám trochu cenu dárečků ještě sadou nářadí pro jeho kutilské chvilky. Nemohu se vynadívat. Raději ale objednávku odešlu, protože v e-shopu homeexpert.cz je tolik krásných věcí, že bych mohla váhat a jak se znám... Něco ale musím nechat na příští vánoce!

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival