Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.03.2013

Jarní péče a detox s kosmetikou Lush

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Jarní péče a detox s kosmetikou Lush

Jaro klepe na dveře a na slunné a teplé dny se těší nejen naše duše, ale i tělo. Chladné zimní měsíce napáchaly škody na pleti i vlasech - jsou oslabené, díky nepříznivým vlivům chladu a mrazu je kůže vysušená, popraskaná a podrážděná a potřebuje oživit.


Jaro klepe na dveře a na slunné a teplé dny se těší nejen naše duše, ale i tělo. Chladné zimní měsíce napáchaly škody na pleti i vlasech - jsou oslabené, díky nepříznivým vlivům chladu a mrazu je kůže vysušená, popraskaná a podrážděná a potřebuje oživit.

Kromě pobytu na sluníčku pro načerpání nové energie a vitaminu D je potřebné se o pokožku a vlasy pečlivě postarat, vyživit a dopřát jim jarní očistu. Zde několik tipů na přírodní a čerstvé produkty LUSH.

Ocean Salt - Peelingová směs z mořské soli a citrusů (85 ml - 335 Kč)
V Lush zbožňují moře a tedy i přidávání mořské soli a řas do kosmetiky, protože překypují báječnými minerály. Pleťová směs Ocean Salt má podobný účinek, jako byste poslali svůj obličej na výlet k moři a dopřáli mu tam osvěžující cachtání ve vodě, pak očistnou kúru s citrónovou, grepovou a limetkovou šťávou a závěrem hydrataci a zvláčnění čerstvým avokádem a zklidnění absolutní silicí z listů violky.

Drsňák Medík – Čerstvá pleťová detoxikační maska s peelingem (275 Kč)
Je těžké vždycky dodržovat všechna pravidla. Spát osm hodin, vypít dva litry vody, cvičit a sníst pět kusů ovoce a zeleniny za den. Tahle maska je tu pro chvíle, kdy jste se pravidel tak úplně nedrželi. Detoxikuje a stimuluje pleť fenyklem, jalovcem, limetou a medem, mleté mandlové skořápky se postarají o peeling a pomohou pleti „prokouknout“. Navrátí vaší tváři zář a živost.

Sugar Scrub – Cukrový peeling na tělo (115 Kč)
Sugar Scrub je tvrďák, i když z cukru. Stimuluje tam, kde je třeba, s fenyklem a zázvorem se pustí do povadlé kůže a celulitidy. Zklidňující levandule má harmonizační efekt. Namočte se pod sprchou nebo ve vaně, pořádně vydrhněte a pak opláchněte. Neztrácí čas a jde na věc - a váš zadeček dá do formy.

Buffy - Krotitelka zadečkových tuků (90 g - 240 Kč)
Aplikujte Buffy na vlhkou pokožku ve vaně či ve sprše a kůže bude měkčí a hladká na dotek. Pořádně se vydrbejte (zejména se zaměřte na oblast zadečku - tedy pokud si přejete, aby se pak na něj zaměřovali jiní), spláchněte pelingovou mletou rýži, mandle a fazolky adzuki a pořádně se osušte. Už se nemusíte mazat tělovým krémem, protože pleť bude krásně zvlhčená kakaovým a bambuckým máslem. Exfoliační drhnutí pokožky je činnost povzbuzující na těle i na duchu: pokožka bude zářit zdravím a vy spokojeností.

Rehab - Ozdravovna pro poničené vlasy (100 ml – 255 Kč)
Rehab je šampon pro ztrápené vlasy, které potřebují odpočinek a relaxaci. Naštěstí to díky mixu ovocných enzymů a posilujících mandlových a olivových olejů netrvá moc dlouho a vaše vlasy budou opět zářit mládím a vitalitou. Jak jednou vyzkoušíte Rehab a zažijete tu hedvábnou hebkost, kterou dodá vaši zanedbaným loknám, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival