Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.05.2016

Jak vypadat skvěle? Poradíme vám

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Jak vypadat skvěle? Poradíme vám

Také toužíte vypadat dokonale a zaujmout na první pohled? Pokud je tomu tak, máme pro vás několik tipů, které vás zaručeně nezklamou. V první řadě se zamyslete nad krásou vaší pleti. Ta by měla na první pohled vyniknout. Naprostým základem by dnes měla být:


Naprostým základem by měla být:

  • Hydratace pokožky
  • Čištení pokožky
  • Výživa pokožky

Pokud toto všechno dodržujete a přesto není vaše pleť dokonalá, je třeba i speciální připravek, který umí konkrétní problémy hravě eliminovat. Může například umět léčit akné, což je problém hlavně mladší generace. Stačí pravidelné používání a následně získáte jistoty spojené s tím, že vaše pokožka bude hladká a vláčná, bez jakýchkoliv konkrétních kožních problémů.

Nejste spokojena s vašimi ňadry?

I to je velký problém mnoha žen. Nejprve zapomeňme na tradiční malichernosti, kdy ženy s menším poprsím by chtěly větší, a naopak. Problémem často může být i jejich tvar, stejně jako povislý vzhled. Pokud toužíte být krásná i po této stránce, máte dvě cesty. Buď různé vitamíny a doplňky, nebo můžete podstopit zvětšení prsou za pomoci zkušeného plastického chirurga. Samozřejmostí je to, že právě druhá metoda je spojena s jistotami, jako je dokonalý výsledek za všech okolností. V tomto směru rozhodně nebudete zklamána ani vy sama. Tím si můžeme být rozhodně stoprocentně jista. A to kdykoliv.

Zbavit se tukových zásob je snadné

Co je ta poslední cesta k vaší dokonalé kráse? Ta je zcela logicky spojena s vaší postavou a tím, jak je na tom z hlediska tukových zásob. Ani v tomto ohledu nemusíte být nijak zklamána. Právě naopak. Pokud se podíváme konkrétněji, můžete vyzkoušet třeba lehké cviky s činkami. Ty nejenom pomohou v tom, že spálíte tukové zásoby. Zároveň díky daným cvikům posilujete své svalstvo, což se pozitivně podepisuje mimo jiné také na tom, že máte lepší, tedy konkrétně vyrýsovanou postavu. I to je cesta j naprosté dokonalosti.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival