Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.03.2018

Jak vybrat správné spodní prádlo?

Autor: Jolana Holáňová

Jak vybrat správné spodní prádlo?

Nezbytná součást každého outfitu je pochopitelně spodní prádlo. Sice není na první pohled vidět, ale je důležité ho mít. Pokud se probíráte nabídkou, a to třeba na eshopu www.moje-pradlo.cz, poradíme vám, na co se při výběru zaměřit a jak vybrat to pravé. Uvidíte, že výběr není zase až tak složitý, pokud víte, jak na to.


Jaký zvolit typ kalhotek?

To je to první, na co je dobré se pří výběru zaměřit. Sortiment je skutečně široký, o čemž se můžete přesvědčit na e-shopu www.moje-pradlo.cz, a tak není problémem zvolit jak s ohledem na pohodlnost, tak s ohledem na výsledný vzhled. Už to dávno nejsou jenom kalhotky klasického střihu, jelikož do popředí se dostává celá řada jiných možností. Když budeme konkrétní, jsou to třeba tyto:

  • Brazilky
  • Tanga
  • Bokové kalhotky

Jedna barva je osvědčenou kvalitou

Lámete si hlavu nad tím, jaké spodní prádlo zvolit s ohledem na jeho vzhled? Pamatujte, že různé barevné kombinace jsou spíše na škodu. Chybu neuděláte, pokud se budete držet dvou klasických. Je to barva černá, tak i barva bílá. Pokud se nebojíte ani odvážnějších odstínů, zkuste třeba červenou, stejně jako neuděláte chybu s barvou, která je pro rok 2018 jasným trendem. Je to barva fialová.

Krajky a jiné ozdobné prvky by neměly chybět

Spodní prádlo vybírejte i podle toho, aby vám slušelo. Je jasné, že ukazovat ho nikde nebudete. Tedy až na váš domov, kde ho může obdivovat váš manžel nebo partner. Pokud chcete, aby se mu na vás líbilo, snažte se o to, aby vám dokonale slušelo. Na obyčejná provedení proto zapomeňte. Zaměřte se na to, aby spodní prádlo dobře vypadalo i po estetické stránce. Lákadlem jsou třeba krajky, stejně jako ozdobné prvky třeba ve formě různých vsazených kamínků. Stačí, aby byly jenom decentní, a uvidíte, jak vzhled spodního prádla podpoří.

Spodní prádlo by mělo být hlavně pohodlné

Pokud si ho vezmete jenom proto, že chcete potěšit svého manžela, dá se říci, že případnou lehčí nepohodlnost zvládnete. Když ale vybíráte prádlo, ve kterém budete celý den, je vhodné myslet na to, aby bylo co možná nejpohodlnější. Jak to ovlivníte? Jsou hned dvě cesty. Základem je správná velikost, stejně jako provedení. Nutností je střih, který nikde neřeže, a švy, které vás nikde netlačí. Jedině tak máte jistotu, že se budete cítit, jako byste spodní prádlo ani neměla.

S pohodlností ale souvisí také volba materiálu. Nedělejte kompromisy a zvolte ten přírodní, nebo takový, kde je přírodního materiálu velký podíl. Kromě kvalitní bavlny se dnes do popředí dostávají třeba i bambusová vlákna. Obojí jsou možnosti, se kterými chybu rozhodně udělat nelze. Tím si buďte stoprocentně jista.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival