Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.04.2017

Jak vybrat nábytek do jídelny?

Autor: Jolana Holáňová

Jak vybrat nábytek do jídelny?

Jídelna se stala velmi důležitým interiérem našich domovů. Čím dál tím více u ní klademe důraz na design. Aktuální trendy jsou jednoduchost, čisté linie, případně barevnost a hravost. Prostor, kde jíme, bývá většinou součástí kuchyně, a tak by v něm mělo spolu vše korespondovat a utvářet dokonalý celek.


Při výběru nábytku do jídelny bude asi největší roli hrát prostor. Ten totiž může komplikovat naše přesné představy. Velikost jídelního koutu bude odvislá od počtu členů rodiny a četnosti návštěv. Patříme-li k pohostinným typům, musíme vymezit co největší plochu, případně přemýšlet o samostatném prostoru pro jídelnu.

Nábytek - důležitá součást jídelny

Důležitá součást jídelny je nábytek a nezáleží na velikosti daného prostoru. Dominantou je jídelní stůl. Od něho se vše odvíjí a měl by působit jako středobod pro další rozmísťování nábytku v jeho okolí.

Nedílnou roli hrají v interiéru také jídelní židle. Ty musí být pohodlné a vhodně doplňovat stůl. Jejich výběr je podstatný z hlediska designu a jejich praktičnosti.

Nesmíme zapomínat ani na příborník a kredenc. Oba dva jsou neodmyslitelnou základnou, díky které máme při ruce veškeré potřebnosti na naše stolování. V případě, že nám něco chybí v rámci konzumace jídel, je to vždy na dosah.

Inspirace pro váš výběr

Ještě předtím, než se pustíte do samotného výběru vysněného prostoru, podívejte se na inspiraci ve formě fotografií kuchyní, kde můžete najít ideální vzor, podle kterého budete volit, co si pořídit.

Hledání vhodného nábytku

Chcete si ulehčit náročné hledaní těch pravých kousků? Řešením je porovnávač InHaus. Princip je podobný jako se zbožím na Heuréce. Na jednom místě přehledně okouknete nabídku z více jak 60 e-shopů s nábytkem a snadno si tak vyberete ten ideální. Na InHaus vám navíc se vším poradí a naleznete zde i inspirace v podobě fotografií už hotových realizací.

Vybírejte tedy na www.inhaus.cz z tisíců výrobků, jako jsou jídelní stoly, židle a další doplňky.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival