Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.10.2019

Jak vybrat gastro nábytek? My vám poradíme!

Autor: Jolana Holáňová

Jak vybrat gastro nábytek? My vám poradíme!

Zařídit restauraci rozhodně není vůbec jednoduchý úkol. Pokud právě stojíte před tímto náročným procesem, poradíme vám několik triků, jak se ze všeho nezbláznit a najít ideální vybavení.


Mějte jasnou vizi

Jako první věc, co musíte mít, než se pustíte do nákupu, je rozhodně jasná vize toho, co vlastně chcete. Bez tohoto předchozího plánu totiž hrozí, že začnete bezhlavě utrácet našetřené peníze a nábytek do restaurace, který koupíte, bude ve finále k ničemu. Najděte si svůj vlastní styl, v jehož duchu se bude nést celý podnik. Neostýchejte se najít si nějakou tu inspiraci na internetu, protože ten se fotografiemi nádherných interiérů restaurací jenom hemží.


Až budete přesně vědět, po čem toužíte, máte na půl vyhráno. Vyhněte se příliš divokým vzorům a extravagantním prvkům. Velká většina lidí preferuje při jídle klid, a ten by mohl být těmito elementy narušován. Dále je velice důležitá kvalita jednotlivých kusů, jimiž podnik vybavíte. Gastro nábytek, co není stabilní a vydává nepříjemné skřípavé zvuky, určitě nebude působit dobře. Nesnažte se příliš šetřit a raději si za poctivé židle a stoly připlaťte.

Hosté se musí cítit pohodlně

Aby se k vám hosté pravidelně vraceli, jenom výborné pokrmy nestačí. Velkou váhu na spokojenosti zákazníka má samotný dojem z prostředí. Vybírejte takové kousky, jež jsou pohodlné, a perfektně tak doladí celý zážitek z návštěvy vaší restaurace. Stolky musí mít správnou výšku a poskytovat dostatek prostoru, barové židle zase volte tak, aby se na ně dalo snadno sednout. Povrch nábytku vybírejte nejen podle vzhledu, ale taktéž myslete i na jeho snadnou údržbu.


Abyste nemuseli dlouze pátrat po spolehlivém dodavateli, jenž by přinesl kvalitní restaurační nábytek do vašeho podniku za příznivou cenu, máme pro vás jeden tip. Společnost Dublino poskytuje služby v oblasti gastra už dlouhá léta. V jejich nabídce naleznete široký výběr stolků, židlí a mnoho dalšího.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz