Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.12.2016

Jak vybrat dokonalou košili?

Autor: Jolana Holáňová

Jak vybrat dokonalou košili?

Nejenom klasická trička, ale i košile by měly být v moderní době nezbytnou součástí šatníku každého muže. A to nejenom v souvislosti s oblekem, jelikož může být právě i náhradou klasického trička. Pokud se společně podíváme na to, jak vybrat dokonalou košili, je třeba se nejprve zaměřit na její účel.


A to právě s ohledem na to, zda se má stát doplňkem obleku, nebo náhradou trička. Zatímco první varianta je spíše neutrální, druhá možnost může být kombinována se zajímavými vzory, stejně jako různými barevnými odstíny. Záleží tedy hlavně na vašem vkusu ohledně pánské módy.

Nezapomínejte také na kvalitu

Ano, i ta je velmi důležitá. A to v první řadě z důvodu pohodlnosti. Pokud je materiál, který dominuje, je to určitě bavlna. Nejenom, že se skvěle nosí, ale zároveň nabídne i skvělé kvalitativní vlastnosti s ohledem na životnost. Pokud nechcete v segmentu kvality šlápnout vedle, je ideální vsadit spíše na známou značku. I proto můžeme doporučit pánské košile GEAR, které nejsou na našem trhu ničím novým. Právě naopak. Jak pro svůj design, tak hlavně i pro svou kvalitu se jedná o možnost, která zaručeně nezklame nikoho z vás. Tím si můžete být i stoprocentně jisti.

Roli hraje i velikost a střih

Obojí je u správného výběru nesmírně důležité. Vždy je nutné pamatovat na to, že košile by vám měla primárně sedět. Prvním krokem je volba střihu. Ten může být klasický, stejně jako se může jednat o styl vyštípený, který je označovaný jako slim. Ten se hodí na muže s hubenější postavou. Dále už stačí vybrat jenom konkrétní velikost. Pokud jde o košile společenské, jsou velikosti udávány obvodem krku. Pokud jde o klasické volnočasové nošení, není problém vybrat podle klasických velikostí. Ty známe pod škálou, která začíná písmenem S a končí označením s několika písmeny X, které jsou doplněny písmenem L. Jde o standardizované označení velikostí, díky čemuž vyberete celkem snadno.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival