Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.04.2013

Jak se žije vítězkám ve dnech po finále České Miss 2013?

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Jak se žije vítězkám ve dnech po finále České Miss 2013?

Vítězky finále prožily první týden po zvolení v jednom kole.


Vítězky finále prožily první týden po zvolení v jednom kole. Finále České Miss 2013 se uskutečnilo v sobotu 23. 3. 2013, už druhý den v neděli ráno ale měly Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a Blesk Česká Miss Earth Monika Leová nástup na celodenní focení prvních oficiálních fotografií vítězek a také prvních ateliérových fotek pro média.

V dalších dnech předvelikonočního týdne absolvovaly řadu rozhovorů, on-line chatů a focení. Aby měly možnost po náročném předfinálovém a finálovém programu také trochu relaxovat, absolvovaly jedno natáčení rozhovoru v salonu Franck Provost, kde dívky své vlasy s radostí svěřily do rukou kadeřnic, které je hýčkaly masáží hlavy, regenerační péčí a drobnou úpravou vlasů. „Přesně tohle jsme potřebovaly, přála jsem si, aby masáž neskončila“, smála se Lucie Kovandová.

Moniku Leovou čekalo v týdnu po zvolení velké překvapení. Obdržela pozvání na večeři na její počest. Setkání s vietnamskou komunitou se uskutečnilo v restauraci Hoang Thanh a kromě Moničina tatínka, který je vietnamského původu, se jí zúčastnil také například velvyslanec Vietnamské republiky Do Xuan Dong, Předseda Svazu Vietnamců V ČR Hoang Dinh Thang a pozváni byli i zástupci České Miss. Monika, která jindy nejde pro slovo daleko, byla očividně dojatá: „To je úžasné, čekala jsem, že to bude komorní, spíš neformální, ale tady je to jako na svatbě“. Monika miluje asijskou kuchyni a sama ji ráda vaří, takže skvělou večeři si vychutnala a ukázala, že s hůlkami to opravdu umí. Pozdě večer odjížděla domů s náručí plnou květin a rozhodnutím, že se konečně začne učit vietnamsky.

Týden končil Velikonoční svátky a pro některé dívky to konečně znamenalo setkání s blízkými v soukromí. V pátek odpoledne, dřív než si odjely užít krátké volno, se po pracovním programu všechny tři krásky sešly u barvení a dekorování vajíček. Tvořivé odpoledne si náležitě užily – vyzkoušely si klasické barvy, ale také barvení v cibulových slupkách, dekorování a lepení. „Doteď jsem si myslela, že jsem zručná, ale když na to tak koukám, tak nevím“, zapochybovala Gabriela, ale jakékoliv pochybnosti o své šikovnosti vyvrátila ve chvíli, když začala jarním motivem na tváři dekorovat Lucii.
Vítězky si také rozbalily vajíčka s hračkou a s chutí se zakously do čokoládových zajíců. A protože jsou zdravě soutěživé, střihly si závod ve vyfukování vajec. Na otázku, kdo vyhrál, svorně odpovídají „Já“.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival