Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.01.2017

Jak odstranit metličkové žilky

Autor: Jolana Holáňová

Jak odstranit metličkové žilky

Metličkové žilky jsou estetický problém, který trápí až 80 % populace, hlavně ženy. Nacházejí se v blízkosti povrchu kůže a tvoří pavučinové sítě krevních cévek červené, fialové a modré barvy. Jsou velmi tenké, podobné křečovým žilám a nejsou hmatatelné.


Nejčastěji se objevují na lýtkách a zevních stranách stehen. Občas se vyskytují také na obličeji v místech okolo nosu. Jejich původ vzniku je nejčastěji podmíněn genetickými dispozicemi. Vliv na jejich výskyt má také sedavé zaměstnání, špatné stravování, kouření, vysoký krevní tlak, málo pohybu a stres.

Intenzivní výskyt v období těhotenství

Nejintenzivnější výskyt metličkových žilek je v období těhotenství, kdy je organismus ženy hormonálně nevyrovnaný nebo také při užívání hormonální antikoncepce, která obsahuje estrogeny. Vznik metličkových žilek nás také upozorňuje na problém se začínající ztrátou elasticity žilních stěn a zhoršení až na stav křečových žil.

Vyhýbejte se slunečním paprskům

Na metličky nepůsobí dobře ani přílišné vystavování se slunečním paprskům. UV záření způsobuje poškození kolagenu, který tvoří stěnu drobných cévek. Těmito vlivy vzniká rozšíření cévního průsvitu.

Jak na léčbu metličkových žilek

Metličkové žilky se dají odstranit laserem, ale existuje i pohodlnější a jednodušší řešení, a tím je jedinečný krém Remescar. Má klinicky prokázané účinky a efekt vizuálního zlepšení je okamžitý. Krém vyživuje a chrání pokožku. Redukuje zrudnutí, zlepšuje mikrocirkulaci krve a poskytuje pokožce strukturální oporu.

Dlouhodobé účinky krému Remescar

Krém Remescar obsahuje několik aktivních složek, které bojují ve dvou fázích proti metličkovým žilkám. Navíc přispívá k prevenci mikrožilního poškození, stimuluje mikrocirkulaci, a snižuje tak žilní zabarvení. Při dlouhodobém používání dochází ke zlepšení stavu až o 50 %.

Jedinečný krém na metličkové žilky Remescar můžete zakoupit po celé České republice v lékárnách, drogeriích i internetových obchodech.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival