Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.05.2019

Jak být na jaře krásná? Zkuste microblading

Autor: Jolana Holáňová

Jak být na jaře krásná? Zkuste microblading

Když si na nás slunce posvítí z jiného zorného úhlu, je tu jaro. O jaru se v básních praví, že je plné touhy. My, ženy, poznáme blížící se jaro tak, že začneme toužit po nové kabelce. A samozřejmě nových lodičkách, bez kterých prostě nemůžeme žít. Dále toužíme po dokonalé postavě, hustých vlasech, které hází neodolatelné odlesky a po upravené tváři nejlépe bez jediné chybičky. Ovšem příroda dala do vínku dokonalost jen několika vyvoleným. Všechny máme doma malý arzenál přípravků pro boj s nedokonalostmi našeho vzhledu. Při troše cviku vše zamaskujeme a jdeme tvrdě do boje s každodenní realitou.


Jsou ovšem období v životě, kdy naše snaha nějak opadne. Nejčastěji to bývá v hektickém období po narození dětí až po jejich pubertu, kdy býváme občas smrtelně unavené. 

I přesto bychom chtěly být krásné a žádoucí. V těchto situacích je doslova spásou permanentní make-up

Žen, které si nechávají permanent vytvořit, přibývá, přestože to nevidíme. Technika provedení se zdokonaluje směrem k co největší přirozenosti. Před lety se používaly jiné pigmenty a barva se zapracovala do hloubky. Make-up často drží i deset let a to je nevýhodné. Všechny stárneme, mění se obličej i struktura kůže a co nás kdysi krášlilo, může teď mít opačný efekt. Odstranění je obtížné a bolestivé. 

Nejvýraznějším prvkem, který ovlivní výraz obličeje, je obočí. 

Microblading obočí používá pigmenty, které jsou běžnou součástí kosmetiky. Zapracovává je do svrchních vrstev kůže pomocí mikročepelek. Ty umožní vytvořit jemnou a přirozenou podobu chloupků, které pomalu blednou a postupně vymizí. Nehrozí tedy situace, že se změní móda nebo náš vzhled a vkus a budeme muset hledat možnosti, jak se pigmentu zbavit. 

Pudrové obočí po vyhojení působí, jako by bylo nalíčeno pudrem. Používá se nová technika stínování a velkého množství mikroteček. Barva se vpravuje mezi pravé chloupky. 

Pokud se chceme vyhnout velikému zklamání, musíme se dobře rozmyslet, komu se svěříme do rukou a hledat certifikovaný salon. A pak bude jedna touha splněna.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival