Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.03.2013

Italská kráska Ornella Muti přijede na Českou Miss

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Italská kráska Ornella Muti přijede na Českou Miss

Na finálový večer České Miss 2013 přijede slavná herečka Ornella Muti.


Na finálový večer České Miss 2013 přijede italská kráska a slavná herečka Ornella Muti. Stane se tak další světovou celebritou, která se ujme korunace nové vítězky soutěže krásy.

„Těší mě, že osobnost světového filmu a krásná žena, jakou Ornella Muti bezesporu je, přijala naše pozvání a že ji můžeme přivítat na finále České Miss 2013“, říká ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Český divák zná Ornellu Muti především jako nádhernou filmovou hvězdu, její fanoušci ji mohli naposledy vidět v loňském roce ve filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou. „Těším se na její pohled na soutěž a finalistky a věřím, že pro dívky bude velkou inspirací“, dodává Michaela Maláčová.

Účast celosvětově známé osobnosti v porotě jediné soutěže krásy je už tradicí. V minulých ročnících přijali pozvání například Alain Delon, Ivana Trumpová, Jean Claude Van Dam a Claudia Cardinale.

Čtenáři časopisu Class zvolili v roce 1994 Ornellu Muti nejkrásnější ženou světa.
Českou republiku poprvé navštívila v roce 1998 nejprve v květnu v rámci reklamní kampaně a v tom roce ještě jako oficiální host MFF v Karlových Varech. V roce 2000 se do Česka vrátila jako host MFF dětských filmů ve Zlíně.

Foto: Profimedia

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival