Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.02.2018

Investice do nemovitostí se vyplatí

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Investice do nemovitostí se vyplatí

Orientovat se v současnosti ve světě financí není zrovna jednoduché. Časté kolísání trhů i propady jednotlivých akcií s sebou nesou opravdu velká rizika, a přiznejme si to, kdo z nás by chtěl přijít o své těžce vydělané a našetřené peníze. Asi nikdo nechce podstupovat investice, které mu nic nevynesou. Fondů i komodit je na trhu nepřeberné množství, a tak jsou rizika o to větší. Pokud i přesto chcete zainvestovat své prostředky, aby vám jen neležely ladem, ať už doma, či na bankovním účtu, připravili jsme si pro vás tip na dokonalou investici, skoro s nulovým rizikem.


Myslíte si, že to snad ani není možné? Ale ano, dáme vám tip na dokonalé zhodnocení peněz.

Nízké riziko s dobrou návratností

Tou nejlepší investicí jsou a ještě v horizontu několika let budou nemovitosti. Oblíbené jsou zejména pro svoji každoročně se zvyšující hodnotu. Tento vzestupný trend se na trhu s nemovitostmi drží už několik let za sebou, a ani predikce do budoucnosti zatím nejsou jiné. Proto investice do nemovitosti jsou takřka bezrizikové. Navíc je tady výhoda dvojího zhodnocení. Tím prvním je, jak už jsme psali, stále se zvyšující hodnota nemovitostí na trhu v České republice. Druhým faktorem je možný výnos z nájmu. Tím můžete generovat stálý příjem, který vám půjde každý měsíc "do kapsy". Oproti běžným i spořícím účtům tak nepřicházíte o hodnotu závislou na inflaci. Investice do nemovitosti se prostě vyplatí.

Jednoduchá likvidita

V případě jakékoliv nenadálé situace lze nemovitosti jednoduše prodat. Navíc ve většině případů neztrácíte žádnou hodnotu, proto nemůžete prodělat.

Na koho se obrátit ohledně investic do nemovitostí


Hledáte-li opravdu dobrou investici, obracejte se vždy na profesionály v daném oboru, kteří mají už několikaleté zkušenosti a dobré reference. Přesně takovým odborníkem je společnost Bohemian Estates.

Více informací naleznete na www.bohemianestates.com.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival