Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.04.2016

I váš dekolt může být krásný. Díky modelaci prsou

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

I váš dekolt může být krásný. Díky modelaci prsou

Podepsala se na všem hrudníku gravitace, běh času či těhotenství a následný porod? Nezoufejte, jestli vám vyhovuje velikost vašich ňader, ale už nikoliv jejich tvar, možná jste tou správnou adeptkou na modelaci prsou čili mastopexi. Více v článku a na www.brandeisclinic.cz/modelace-prsou


Poprsí doznává v průběhu života mnoha změn, zejména během těhotenství a po porodu, tvar a pevnost Ňader se však může měnit i nezávisle na porodu, třeba při výrazném hubnutí nebo naopak váhovém příbytku.

Důležité však je, že tento stav není nezvratitelný. Díky modelaci prsou můžete získat zpět své sebevědomí a atraktivitu.

S modelací prsou získáte znovu krásný dekolt
Při modelaci prsou plastický chirurg upravuje tvar ňader tak, že prostřednictvím předem naplánovaných řezů odstraní nadbytek kůže, prsa vytvaruje a prsní dvorce uloží do požadované polohy, aby byl výsledek co nejpřirozenější a zároveň poprsí vypadalo atraktivně. Požadovaného tvaru prsou docílí v podstatě sešitím operačních ran.

Jizvy po zákroku se většinou nachází po obvodu prsou a jedna vede zpod dvorce. Jizvy začnou po třech až šesti měsících od zákroku samy blednout. Při správné péči je však možné se jich zbavit v podstatě nadobro. Ideální je využívat speciálních silikonových náplastí pro lepší hojení.

Po celkovém zhojení jizev je možné je vyhladit a komplexně zredukovat laserem Palomar. Ten vlastní například pražská klinika estetické medicíny Brandeis Clinic, kde se o vás postarají zkušení profesionálové v luxusním prostředí jak při modelaci prsou, tak při následné péči.

Jak to celé probíhá?
Nejprve musíte absolvovat vstupní konzultaci, při níž plastický chirurg stanoví, zda může modelace prsou splnit vaše požadavky a očekávání, nastíní i možné komplikace a provede prvotní nutná vyšetření. Pokud vše "klapne", na Brandeis Clinic okamžitě na recepci domluvíte potřebná předoperační vyšetření včetně ultrasonografického vyšetření prsou, a je možné přistoupit k výběru termínu samotné operace.

Když nadejde "den D", dostanete injekci s anestezií a proberete se až po zákroku. Modelace prsou se totiž provádí v celkové anestezii. Operace trvá asi dvě hodiny, a na klinice si poležíte ještě jeden či dva dny po zákroku. To proto, aby nad vámi měl váš ošetřující plastický chirurg dostatečný dohled a měl stav vašich prsou kompletně pod kontrolou.

Aby nedošlo k nechtěným komplikacím, plastický chirurg fixuje po operaci hrusník elastickým obvazem, který při prvním převazu po 24 hodinách po zákroku nahradí speciální elastická podprsenka. Tu budete muset nosit po následujících šest týdnů, aby se modelovaná prsa dobře zhojila.

Za jak dlouho se budete moci vrátit do pracovního procesu? Asi dva týdny zůstanete doma, ale pak se můžete vrhnout na své povinnosti. Vyhnout byste se měli ještě po následující dva měsíce náročným fyzickým aktivitám, ale po uplynutí této doby vám už nebude nic bránit v tom, abyste se novým poprsím otevřeně chlubila okolí!

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival