Nejnovější

Sára lesopark 2018

autor: johny90


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.09.2019

Hříchy proti pleti. Jste i vy vinna?

Autor: Jolana Holáňová

Hříchy proti pleti. Jste i vy vinna?

Po krásné a zdravé pleti touží mnoho žen, ne všechny se jí ale mohou pyšnit. Jak to, že některé mají to štěstí? Možná vás to překvapí, ale cesta k dokonalosti vede skrz správné návyky. Pokud tedy vaše pleť není taková, jakou byste si ji představovali, zkuste přijít na kloub tomu, co děláte špatně.


Příliš make-upu

Trápí-li vás kožní vady v podobě akné a pupínků, pak se je samozřejmě snažíte skrýt. Většina žen však dělá zásadní chybu – používají make-upu příliš velké množství. Dostávají se tak do začarovaného kruhu, pokožka pod těžkými nánosy nemůže dýchat, a tak se brání vytvářením dalších pupínků. Držte se proto hesla, že méně je více. Připomínat abyste nezapomínala na jeho důkladné odlíčení, snad ani nemusíme, mělo být stejně samozřejmé jako každodenní čištění zubů. Neodlíčená pleť nemá přes noc prostor k regeneraci, nemůžete se proto divit, když ráno při pohledu do zrcadla objevíte rozšířené póry, šupinky či zanícené vřídky.

Nevhodná péče

Každá pleť je jiná a vyžaduje tedy rozdílnou péči i produkty. Co funguje na jednoho, nemusí prospívat druhému. Takže i když vaše kamarádka vychvaluje nějaký přípravek do nebes, vy z něj můžete být hodně zklamaná. Přestaňte proto experimentovat a nechte si poradit od zkušené kosmetičky, které přípravky jsou vhodné právě pro vás, a do nich zainvestujte. Pamatujte, že vaše potřeby se mění nejen s přibývajícím věkem, ale i s ročním obdobím. Zatímco v létě pokožka vyžaduje více hydratace a silnější UV faktor, v chladnější části roku volá především po výživě a ochraně před mrazem a větrem.Nedostatek času

Nespoléhejte na to, že drahé krémy za vás odvedou všechnu práci. Angažovat se musíte také vy sama, najděte si tedy na sebe čas a pečujte o sebe. Prevence je totiž daleko lepší než následné napravování hříchů. Pokud jste přesto něco zanedbala, nemusíte zoufat. Na estetické klinice můžete podstoupit celou řadu speciálních ošetření, která prakticky na počkání zvládnou vylepšit váš vzhled. A nemusíte dokonce ani „pod kudlu“, mnoho se dá napravit za pomoci neinvazivních zákroků – třeba chemického peelingu. Tak dopřejte si mladší a krásnější pokožku, o které jste vždycky snila!


« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Centrumtance.cz