Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.11.2017

Hračky jako ideální dárky dětem

Autor: Jolana Holáňová

Hračky jako ideální dárky dětem

Nejoblíbenějším dárkem pro malé děti jsou hračky. Vašim nejmenším udělají nejen velikou radost, ale také existují některé druhy, které dobře rozvíjejí jejich schopnosti. Ať už se jedná o motorické, vizuální, nebo jen podněcující jejich bohatou fantazii. Ty správné mají pozitivní vliv na jejich dobrý vývoj. Nikdo by neměl připravit své nejmenší o dětství plné hraček. Ideální volbou jsou ty z filmů a pohádek. Propojíte tak dětem svět z obrazovky se skutečným světem. O to více je budou mít rádi a často si s nimi budou hrát.


Hračky z filmů pro ty nejmenší

Hračky z filmů
jsou nejlepším tipem pro letošní Vánoce. V současnosti je na trhu veliké množství zboží tohoto druhu. Pohádkové a dětské filmové postavy pak snadno ožívájí nejen v jejich představách. Vybírat si můžete od plyšových hraček přes různé hry až po dárkové předměty s filmovými motivy. Jednou z velmi oblíbených je například roztomilý bublifuk Mimoňové.

Rozdílné věci pro holky a kluky

U dětí byste neměli podceňovat ani rozdíl mezi pohlavími. Jejich vnímání i potřeby se totiž liší. Proto vybírejte jiné hračky pro holky než pro kluky. Ty pro slečny jsou jemnější, růžovější a občas i chlupatější. Jednou z možností je třeba pečící trouba s nádobím na baterie, která u "princezen" rozvíjí lásku k vaření už od dětství.

Hračky pro kluky jsou naopak drsnější, barevnější i komplikovanější. Kluci mají nejraději autička, letadla, helikoptéry, transformery, vojáčky, rakety i roboty. Nepohrdnou dětským nářadím, autodráhou, kamionem či bagrem. I zde jsou rozvíjena možná budoucí povolání. Jako tip jsme vybrali dětskou autodráhu Top Racer.

Kde vybrat to nejlepší

Ve výběru dárků pro vaše nejmenší buďte obezřetní. Rozhodující je kvalita, bezpečnost a vhodnost zboží, jak podle věku, tak i dovedností. Nakupujte hlavně s rozmyslem. Ty nejlepší hračky pro malé děti naleznete na www.hrackyzfilmu.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz