Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.08.2017

Houpací síť, nejlepší dovolená je doma

Autor: Jolana Holáňová

Houpací síť, nejlepší dovolená je doma

Jak si užít letní dovolenou, aniž byste se museli trmácet daleko, trčet v zácpě, nebo sedět dlouhé hodiny nehybně zaklínění v letadle? Relaxujte doma v houpací síti.


Ideální relaxace v houpací síti

Léto v našich končinách netrvá dlouho, avšak není lepší způsob, jak si vychutnat všechny krásy tohoto požehnaného období, než v houpací síti. Ta jako mávnutím proutku vytvoří prázdninovou atmosféru všude, kam ji zavěsíte - na terase, v zahradě nebo doma. Nemusíte cestovat daleko, abyste si mohli užívat sladkého nicnedělání.

Jiří Ščerbanovský, vedoucí e-shopu houpacích sítí značky La Siesta říká: "Ti co si houpací síť pořídili, nikdy nelitovali. Naopak, litovali jen toho, že si ji nedopřáli dřív.". Vybírat můžete z široké nabídky vzorů a barev. Ceny houpacích sítí se pohybují od 1 500 do 8 000 Kč v závislosti na meteriálu a velikosti. Čím širší síť, tím pohodlnější bude ležení. Pro zahrady Jiří Ščerbanovský doporučuje houpací sítě z voděodolné tkaniny HamacTex, které můžete nechat venku celé léto a které jsou na dotek stejně příjemné jako sítě z kvalitní bavlny či bio-bavlny.

A jaký typ houpací sítě zvolit?

Letící oblaka a mihotající se paprsky v korunách stromů se dobře pozorují z houpacích sítí s rozpěrnou tyčí. Také se v nich dobře chytá bronz, protože tyč drží síť pěkně napnutou.

V klasických latinskoamerických houpacích sítích si zase - zavinuti jako larva - můžete po obědě v klidu zdřímnout. Vleže napříč si v ní můžete pohodlně číst nebo pozorovat přírodu kolem. Když budete tiše, veverky, ptáci a motýli se k vám přiblíží na dosah ruky, uvidíte.

Na málo místa závěsné houpací křeslo

Ti, co mají málo místa nebo jen jeden závěsný bod k dispozici, uvítají závěsná houpací křesla. V houpacím křesle typu Lounger a Double se můžete pohodlně uvelebit i s nataženýma nohama. Křeslo vám navíc umožní vzpřímenější polohu, takže si v něm lze dopřát osvěžující drink.

Zoufat nemusí ani ti, co nemají síť kam zavěsit. Ke každé síti i křeslu je možné dokoupit praktický kovový či elegantní dřevěný stojan. Ty dřevěné jsou velice dekorativní a spolu s houpací sítí se brzy stávají nejvyhleávanějším kusem zahradního nábytku. Nevěříte? Vyzkoušejte to a uvidíte.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz