Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.01.2017

Hondrocream: Na bolesti kloubů a zad

Autor: Jolana Holáňová

Hondrocream: Na bolesti kloubů a zad

Zdravotní komplikace v podobě bolesti kloubů a zad jsou tím nejotravnějším problémem, který postihne dřív nebo později každého z nás. S věkem se tato komplikace zhoršuje a tak je dobré na některé problémy myslet už dříve a věnovat se efektivně prevenci. Vždyť ulevit si od bolesti kloubů a zad je velmi příjemné v každém věku. Ať už je náš problém způsobený od vyšší sportovní zátěže, nebo přibývajícím věkem. Odborníci doporučují používat masti a gely, které jsou šetrnější k organismu.


Jedním z takovýchto přípravků je Hondocream, který obnovuje vlastní tonus v těle, už několik minut po aplikaci. Ulevuje od bolesti způsobenou artrózou nebo osteochondritidou. Dále pomáhá zmírňovat svalové křeče a záněty. Navíc zmírňuje bolesti při podvrtnutí kotníku nebo svalových úrazech.

Složení přípravku Hondocream

Hlavní ingrediencí je výtažek z kaštanu koňského, který pomáhá při bolestech kloubů, tlumí záněty a otoky. Navíc potlačuje degenerativní procesy v tkáních. Na prohřátí, uvolnění a zmírnění bolesti svalů je použit výtažek z terpentýnu, kafru a cayennského pepře. Pro příjemné chlazení a osvěžení je ve složení mátový a mentolový olej. Jako antibiotikum je obsažena lesní borovice a olej z eukalyptu. Poslední složka Hondocreamu je červená paprička, která tvoří i logo výrobku.

Přednosti přípravku

Velká výhoda je, že přípravek je antialergický a nemá žádné vedlejší účinky. Pomáhá léčit degenerativní a poúrazové stavy v rámci onemocnění kloubů a páteře. Neobsahuje žádnou chemii, barviva a jeho složení je 100 % přírodní. O jeho vysoké účinnosti poukazují stovky klinických studií. Unikátnost produktu potvrzuje i fakt, že je certifikovaný a patentovaný.

Recenze přípravku Hondrocream

Pokud chcete zjistit o přípravku ještě více, tak se podívejte na obsáhlou recenzi Hondocreamu, která obsahuje i dostupnost a bodové ohodnocení pro tento produkt.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival