Nejnovější


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.06.2019

Hoďte se do plavek s Triolou a slevovým kódem 5 %

Autor: Jolana Holáňová

Hoďte se do plavek s Triolou a slevovým kódem 5 %

Léto je tady a my už se nemůžeme dočkat, až se ochladíme na koupališti nebo u moře. Nicméně pro ženy je důležité, aby měly plavky, které odráží současné módní trendy. Proto Triola přišla s novou kolekcí Plavky 2019, kde si splníte vaše sny. Plavky jsou různých velikostí a opravdu si zde vybere každá žena. Pokud nevěříte, koukněte sami.


Plavky a spodní prádlo všeho druhu

Tuzemský prodejce spodního prádla je opravdu kvalitní. Výběr je široký a najdete tu spodní prádlo všech velikostí od A až po K. Můžete také vyzkoušet poradenství zdarma na prodejnách. Samozřejmě je zde možnost nakoupit spodní prádlo i pro pány. Tradice je opravdu dlouholetá a to již 100 let pro vás vybírají spodní prádlo.A pokud hledáte možnosti jak ušetřit, čtěte dál. 

Výprodeje a slevy

Nyní máte možnost využít slevový kód ve výši -5 % od PromoKupon. Máte kartu MasterCard? Nezapomeňte s ní zaplatit a tím získáte 6 % z nákupu zpět. A pro ty co rádi nakupují v e-shopech máte jedinečnou možnost. Do konce června můžete nakoupit podprsenky již od 399 Kč a od 199 Kč kalhotky. Jenom připomínáme, tato akce se nevztahuje na kamenné obchody. 

Dále máte možnost nakupovat při akcích typu Black Friday nebo při sezónních slevách ve výši až -75 %. Nyní probíhá letní výprodej, kde ušetříte již zmíněných 75 %. Nezapomeňte využít dopravy zdarma, které dosáhnete při nákupu nad 1000 Kč nebo využijte levnější variantu a zašlete si zboží na Zásilkovnu nebo na prodejnu. 

Akce pro věrné zákazníky

Pokud plánujete častější nákup, doporučujeme se stát členy klubu, kdy můžete čerpat různé výhody. Například můžete využít 3 % slevu. Pokud už nechcete, aby vám neutekla žádná sleva, přihlaste se k odběru novinek nebo využijte naše stránky, kde pro vás vybíráme opravdu pikantní slevy. 

Díky programu Vaše pokladnička máte navíc možnost získat 8% cashback. Tuto částku můžete použít k provedení dalšího nákupu po 15 dnech od původní objednávky. Systém pokladničky je popsán na stránkách Astratexu. Pro stálé zákazníky se to jednoduše vyplatí.


« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové