Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.08.2016

Hledáte originalitu v oblékání? Víme, jak na ni!

Autor: Jolana Holáňová

Hledáte originalitu v oblékání? Víme, jak na ni!

Originální oblečení – po tom dnes zaručeně touží každá žena. Pokud i vy sama, podívejte se společně s námi na to, jak ho celkem jednoduše najít. Nejprve začneme místy, kterým se vyhnout. Jsou to různé tržnice, kde jsou jednotlivé kousky v takovém množství, že dříve nebo později potkáte několik lidí, kteří mají oblečené to stejné. A to jistě nechcete. Vaším cílem by měla být především taková trička s potiskem, která jenom tak nikdo nemá.


 

A to jistě nechcete. Vaším cílem by měla být především taková trička s potiskem, která jenom tak nikdo nemá. V tomto směru je dobré nakupovat na internetu, a to v obchodech, které se specializují výhradně jenom na originální výrobu. Jedině tak budete ve svém okolí jedinou s daným outfitem.

Nechte se zaujmout nápadem

Kde je správné nakupovat, to již víme. Nyní se zaměřme i na samotný potisk, který by měl také zcela přirozeně splnit několik požadavků, které se k originalitě jako takové přímo vážou. Konkrétně je dobré vybírat takové možnosti, které jsou:

  • Vtipné

  • Souvisí s vámi

  • Mohou být dvoujsmyslné

To je dnes v oblasti zábavné módy skutečným hitem a i vy si můžete být jista, že právě takové koupené nápadité pánské mikiny vás rozhodně nezklamou. Kromě originality potisku hleďte i na jeho kvalitu. Naštěstí právě menší výroba spojená s online prodejem je zaměřena i na to, aby potisk nejenom dobře vypadal, ale i vydržel.

Pozor na vhodný výběr události, kam si oblečení vezmete

Co je vaším cílem? Hlavně to, abyste zaujala. Naštěstí to nemusí být zase až tak složité. Tedy pokud víte, kam si dané tričko nebo mikinu obléci. Správnou volbou jsou narozeninové oslavy, různé párty s přáteli, grilování na zahrádce a podobné neformální příležitosti. Pokud jdete i se svým přítelem, nezapomeňte ani na kvalitní pánská trička. I on si zcela jistě zaslouží moderní a dokonalý outfit. Díky tomu budete originálním a z hlediska neokoukaného stylu budete rozhodně i dobře sladěným párem. Neváhejte a vyzkoušejte si to i vy.« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival