Nejnovější

free time ...

autor: ronnie_k


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.01.2020

Hlavní přednosti permanentního make-upu rtů a důvody, proč je korekce považována za nedílnou součást procedury

Autor: Jolana Holáňová

Hlavní přednosti permanentního make-upu rtů a důvody, proč je korekce považována za nedílnou součást procedury

Mnoho žen nechápe, proč je nutné po permanentním make-upu rtů absolvovat korekční sezení, a proto jsme se rozhodli sepsat na toto téma článek a seznámit Vás se všemi důvody, proč je procedura rozdělena do dvou částí. Rovněž se zmíníme i o důvodech, proč tento estetický zákrok podstoupit a jaké nedostatky se s ním dají řešit.Důvody, proč si permanentní make-up rtů získává stále více příznivců


NEUCÍTÍTE ŽÁDNOU BOLEST

Bolest je obvykle jedním z hlavních strašáků, proč lidé nepodstoupí zákrok, o kterém sní, ale v případě mikropigmentace Vám tato starost odpadá. Nejen že neucítíte žádnou bolest, ale také se nemusíte obávat jehel, protože Vám ještě před samotnou procedurou specialista na celou oblast úst nanese speciální mast s obsahem anestetik.

ZÁKROK NIJAK NEOHROŽUJE VAŠE ZDRAVÍ

Pracuje se s množstvím jednorázových pomůcek a přístroje používané opakovaně procházejí důkladným procesem sterilizace.

Během zákroku se pracuje výhradně s lékařskými pigmenty, které byly přímo vyvinuty pro účely mikropigmentace. Jsou certifikované a hypoalergenní.

VÝSLEDEK SE DOSTAVUJE OKAMŽITĚ

Již po proceduře se můžete těšit z nových rtů. Z počátku může být oblast aplikace mírně nateklá, ale tento vedlejší efekt vymizí nejpozději do následujícího dne. Ihned po zákroku bude vidět, že je na Vás něco jinak, ale zároveň nikdo nepozná, že jste podstoupila estetický zákrok, jelikož je dosahováno opravdu věrohodného a přirozeného výsledku.

Další výhodou je, že celý proces trvá v průměru jen dvě hodiny.

Přečtěte si o tom, jak byste měly správně používat rtěnku.

Co Vám zákrok přinese?

  • Sebevědomí ve Váš vzhled za každé situace.

  • Zbavíte se asymetrie obrysu a sjednotíte barvu rtů.

  • Neinvazivní metodou zlepšíte podobu svých rtů a zvýrazníte kontury.

  • Opticky zvýšíte jejich objem a pozvednete povislé koutky.

Tip: Neztrácejte čas každodenním líčením a nechte si udělat i permanentní make-up obočí.

Vše, co byste měly vědět o korekci

Korekce je sezení následující po první proceduře. Jedná se o metodu regulace tvaru a sytosti mikropigmentace. Postupuje se stejně jako v případě prvotního sezení akorát s tím rozdílem, že korekce je rychlejší.

Během této procedury jsou upraveny veškeré nedostatky a permanentní make-up je dotažen k úplné dokonalosti.

KOREKCE JE NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ PROCEDURY

Každé tělo reaguje na vpravený pigment jinak, ale v každém případě ho vnímá jako látku, která do něj nepatří, a proto se ji snaží vyloučit. Specialista nemůže předem předpokládat, z kolika % zůstane pigment na svém místě. V některých případech zůstane 40 % a jindy zase 60 %. Pouze ve výjimečných případech je výsledek po zahojení žádoucí a korekce není nutná.

Korekce se provádí zpravidla 30 dnů od původní procedury, kdy dojde k absolutnímu zahojení. Dřívější procedura by mohla narušit povrch kůže a kvalita PM by se mohla výrazně zhoršit.

KOREKČNÍ SEZENÍ UMOŽŇUJE DOSÁHNOUT:

  • výsledku s dlouhotrvajícím efektem

  • symetrického tvaru

  • požadované sytosti

  • sjednoceného odstínu

Díky rozdělení procedury do dvou částí není specialista nucen použít hned v počátku příliš sytý odstín. V případě, že by Vaše tělo na pigment reagovalo pozitivně a téměř ho nevyloučilo, tak byste se musela spokojit s tmavším odstínem, než jste původně chtěla.

NEZANEDBEJTE PÉČI PO PROCEDUŘE!

Podstatný vliv na vzhled rtů po zahojení má také Vaše péče po zákroku, proto je nutné dodržet veškerá doporučení, která dostanete od specialisty. Za korekční sezení se rovněž platí a je tedy ve Vašem vlastním zájmu, aby byl celkový počet sezení co nejnižší.

Berte na vědomí, že bez provedení korekce není možné považovat proceduru za dokončenou. Celkový počet sezení stanoví vždy specialista na základě stavu rtů po zahojení, ale zpravidla stačí jedna korekce, aby bylo dosaženo výsledků, které byly stanoveny na počátku.

Máte vlastní zkušenosti s permanentním make-upem rtů?


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové