Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.02.2008

Háčkované prádlo Lilla! To tu ještě nebylo...

Autor:

Háčkované prádlo Lilla! To tu ještě nebylo...

Když se řekne háčkování, většině lidí se vybaví naškrobená háčkovaná dečka od babičky. Málokdo si však dovede představit, že háčkem se dá skutečně kouzlit. Od jednoduchých až po složité a fantazijní vzory. A nemusí přitom jít jen o dečky a škrobené ozdobičky na vánoční stromek. Tomu už koneckonců letos odzvonilo. Odzdobením stromku ale Vánoce neskončily. Alespoň ne pro Vás, milé dámy. Nebo se už připravujete na Valentýna?


Může být, proč ne. Některé háčkované ozdoby se totiž dají nosit po celý rok. Nikoliv však na stromku, ale přímo na těle. Představte si takovou háčkovanou podprsenku, top, kalhotky, či tanga. Každá žena chce být krásná a přitažlivá, chce zdůraznit své ženské přednosti a k tomu často pomůže dobře vybrané spodní prádlo.

Neumíte si háčkované prádlo představit, natož ho vyrobit? Právě pro Vás je tu český výrobce značky Lilla, který Vám již rok nabízí stále nové a nové kousky k obohacení Vašeho repertoáru spodního prádla.

A čím je Lilla  háčkované prádlo tak zvláštní? Nejen že je vyráběno ze 100% bavlny a tím je i zdravotně nezávadné, ale především je vyráběno ručně a v omezeném množství. Každý ví, že ženy o sebe rády pečují a rády se líbí. Proto je prádlo vyráběno s precizností a smyslem pro detail. Při výrobě je taktéž využíváno široké škály barev – vyberte si barvu prádla podle nálady!

 Už se Vám stalo, že jste si něco koupila a za týden někoho potkala s nachlup stejným kouskem? To Vám zaručí strojová výroba. Ruční výroba prádla Lilla Vám naopak  zaručí, že každý kousek je naprostý originál. A nejen to. Pokud máte ráda skutečné a jedinečné?originály, můžete si své prádlo navrhnout sama. Líbí se Vám vzor použitý na kalhotkách, ale Vy chcete podprsenku? Nebo naopak? Nelíbí se Vám nabízená barva? Nic není problém. Nebo máte naprosto jinou představu? Chcete háčkovaný svetřík, šaty, sukni…? Stačí říct. Společnost Lilla je otevřená Vašim nápadům.

 

www.lilla.cz, info@lilla.cz

 

Lilla handmade, s.r.o.

Okružní 144

252 09  Praha - západ

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival