Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.09.2018

Exotická dovolená není jen pro vyvolené

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Exotická dovolená není jen pro vyvolené

Léto máme pomalu ale jistě za sebou a s ním i čas klasických dovolených. Není však důvod zoufat. Za prvé nás dle meteorologů čeká ještě nádherné babí léto s poměrně příznivými teplotami a za druhé je teď optimální čas začít plánovat nějakou dovolenou v podzimním či zimním pochmurném období. Ideálně doporučujeme nějakou exotickou dovolenou, která právě vzhledem k obvykle nízkým teplotám v naší republice přijde vhod. Dokonce je vědecky podloženo, že takováto dovolená je pro náš organismus účinnější – v pozitivním slova smyslu – než ta klasická letní. Prohřejeme si na ní kompletně celé tělo, aby vydrželo ten čas s nedostatkem slunečního záření, a mozku pak dopřáváme snazší oživení příjemných letních vzpomínek. Odměňte se. Dopřejte si zájezd na míru v podobě exotiky – návštěvy míst, kde jste ještě nikdy nebyli. Zjistíte také, že co se týče cen, už dávno nejsou tyto zájezdy „jen pro vyvolené“.


Vyberte si destinaci svých snů

Kam na dovolenou - vyberte si zcela podle svých vlastních snů. Zvolte si destinaci, po které už dlouho toužíte, a odměňte se tak za celoroční práci. Vždyť zážitky jsou tou nejlepší investicí v životě. Čas je jediná veličina, kterou neumíme nahradit, a když to nestihnete udělat teď, tak třeba už nikdy. Proto se alespoň jednou v životě vyplatí nechat si "ušít" zájezd na míru. Dovolená tak bude přesně taková, po jaké jste už dlouho toužili, nebude to jen klasický zájezd "od obyčejné cestovky".

Nechte se doslova rozmazlovat v destinacích snů. Našimi tipy jsou následující místa: Zanzibar a Keňa na africkém kontinentu. Thajsko, Dubaj, Vietnam, Omán či Nepál zase v Asii. A vynechat nemůžeme ani vyhlášené ostrovy v Indickém oceánu, jako jsou Madagaskar, Srí Lanka, Maledivy, Mauritius a Seychely. Co se týče Jižní Ameriky, doporučujeme Argentinu, Brazílii, Chile a Peru. Za zmínku stojí i Střední Amerika a Karibik, kde vás okouzlí Dominikánská republika, Jamajka, Martinik, Barbados, Kostarika, Mexiko, Bahamy či Kuba.

Pokud milujete vodu a lodě, pak doporučujeme vyzkoušet luxusní zaoceánské plavby.

Vyberte si cestovní agenturu se zkušenostmi

Exotická dovolená bude nezapomenutelným zážitkem, jen pokud si zvolíte osvědčenou a prověřenou cestovní agenturu, která splní veškerá vaše přání a zájezd na míru vyladí k naprosté dokonalosti. Přesně takovým specialistou je Monoi. Vyzkoušejte - a uvidíte, že vás nezklamou.

Více informací naleznete na www.monoi.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival