Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.02.2011

ESTÉE LAUDER PŘEDSTAVUJE NOVÉ DENNÍ HYDRATAČNÍ KRÉMY

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

ESTÉE LAUDER PŘEDSTAVUJE NOVÉ DENNÍ HYDRATAČNÍ KRÉMY

Přední společnost v oblasti výroby přípravků pro péči o pleť s antioxidační ochranou nyní přichází s doposud nejúčinnějším antioxidačním působením a moderní ochranou proti UV záření – pro zabránění a viditelné zredukování prvních známek stárnutí


Vlivy z vnějšího prostředí jsou prvotním zdrojem, jež zhoršuje vzhled a funkci pokožky, což vede ke vzniku předčasných známek stárnutí. Vědci ze společnosti Estée Lauder nedávno identifikovali pět hlavních zdrojů volných radikálů, které pokožku napadají po celý den a urychlují proces předčasného stárnutí pleti – patří mezi ně expozice UV záření, znečištění vzduchu, kouř, podráždění a metabolismus. Na základě vědeckého výzkumu bylo prokázáno, že antioxidanty přirozeně se vyskytující v pokožce nedokáží stále chránit pokožku před nerůznějšími druhy volných radikálů, které jsou se zmíněnými zdroji spojeny. V současném neustále se měnícím okolním prostředí, kde se zhoršuje znečištění vzduchu a snižuje ochrana proti UV záření kvůli ztenčování ozónové vrstvy ve stratosféře, se kvalitní celodenní antioxidační a širokospektrální UV ochrana proti škodlivým volným radikálům stává stále důležitější.

 

V roce 1997 byla značka Estée Lauder jedinou značkou kosmetiky, jež spolupracovala s předními francouzskými vědci v průkopnické studii SU.VI.MAX. Díky tomu se Estée Lauder stala první kosmetickou společností, jež prokázala, že místní aplikace antioxidantů a vitamínů má pro pokožku významné ochranné příznivé účinky, díky čemuž si společnost Estée Lauder zajistila svou přední příčku v oblasti vědecké práce na vývoji kosmetických antioxidačních přípravků pro péči o pleť. Hydratační krém od Estée Lauder nazvaný DayWear, který v sobě spojoval vědecké poznatky této značky z její průlomové nezávislé výzkumné studie, byl prvním výrobkem pro péči o pleť, v případě kterého bylo prokázáno, že jeho účinky zabraňují vzniku známek předčasného stárnutí v důsledku působení okolních vlivů a který využívá exkluzivní směs antioxidantů pro zamezení poškození pleti volnými radikály.

 

I dnes zůstává společnost Estée Lauder na přední pozici v oblasti péče o pleť poskytující ochranu prostřednictvím antioxidantů poté, co se jí opět podařilo prolomit hranice vědy s NOVÝMI hydratačními krémy s kompletní antioxidační ochranou a SPF 15 z řady DayWear. Jedná se o nejúčinnější antioxidační a širokospektrální ochranu proti slunci, kterou kdy tato značka představila, jež pomáhá zabránit vzniku prvních známek stárnutí či je případně redukovat. Když se tyto výrobky používají každý den, pomáhají viditelně redukovat jemné suché linky a oživovat mdlou pleť, takže pokožka je hladší a zářivější. Tato nová „supervýživa pokožky“, jež v sobě skrývá novou inovační technologii pro obnovu antioxidantů, napomáhá chránit pokožku multifunkční ochrannou třemi moderními způsoby:

 

I.     NOVÝ silně účinný patentovaný komplex antioxidantů Super Anti-Oxidant Complex poskytuje optimální dávku nezbytných antioxidantů, které byly zvláště vytvořeny tak, aby se neustále obnovovaly a regenerovaly svůj účinek, a tak doplňují přirozené zdroje antioxidantů v pokožce pro zajištění kompletní celodenní antioxidační ochrany. Tato kombinace je tak účinná, že neutralizuje každý hlavní druh škodlivých volných radikálů, jež může způsobovat vznik předčasných známek stárnutí.

 

II.   Moderní širokospektrální ochrana proti slunci zajišťuje doposud nejlepší ochranu proti UVA paprskům od Estée Lauder – splňuje ty nejpokročilejší standardy UVA ochrany po celém světě. Zajištěním ochrany proti UV záření je pokožka chráněná a dokáže si déle zachovat svůj mladší vzhled.

 

III. Silně účinná směs bohatých hydratačních látek a lipidů posilujících bariéru zajišťuje pokožce neustálý přísun hydratace po celý den, čímž ji chrání před dehydratací, která může urychlit vznik známek předčasného stárnutí.

 

I.     VYLEPŠENÁ METODA PŘEDCHÁZENÍ STÁRNUTÍ PLETI DÍKY NOVÉMU KOMPLEXU SUPER ANTIOXIDANTŮ:

 

NOVÝ patentovaný komplex antioxidantů od Estée Lauder Super Anti-Oxidant Complex poskytuje jak kompletní, tak i celodenní antioxidační ochranu pro zabránění poškození pleti volnými radikály, jež může vést ke vzniku viditelných známek stárnutí:

 

Kompletní antioxidační ochrana:

 

Naši NOVOU silně účinnou patentovanou směs látek tvoří 5 super antioxidantů, které byly zvláště zvoleny tak, aby působily všechny najednou: výtažek ze zeleného čaje, vitamín C, vitamín E, eukarion a jedinečná kvasinka získaná z hlubokomořských mikroorganismů. Tato silná kombinace antioxidantů byla specificky vytvořená tak, aby byl účinek jejích jednotlivých složek v harmonii a aby tak vznikla nejucelenější antioxidační ochrana, kterou se kdy společnosti Estée Lauder podařilo vyvinoutdokáže nyní bránit pokožku proti každému hlavnímu druhu volných radikálů.

 

Celodenní antioxidační ochrana:

 

Výzkumní pracovníci společnosti Estée Lauder vědí, že jakmile antioxidant ochrání pokožku před volným radikálem, zcela se neutralizuje a poté už není schopen zastavit další intenzivní působení volných radikálů. Bez stálé přítomnosti antioxidantů je pokožka bezbranná vůči útokům volných radikálů, což může vyvolat poškození urychlující proces předčasného stárnutí. Jelikož volné radikály na pokožku útočí neustále během celého dne, u každé antioxidační ochrany je zásadní, aby zabraňovala vzniku známek předčasného stárnutí.

 

Aby se tohoto docílilo, byl poprvé vyvinut NOVÝ jedinečný komplex Super Anti-Oxidant Complex, který dokáže obnovit a znovu využít schopnost antioxidantů zajišťovat neustálou ochranu. Dokáže tedy doplnit přirozené zdroje antioxidantů v pokožce a poskytovat jí antioxidační ochranu po celý den.

 

Obnovující schopnost komplexu Super Anti-Oxidant Complex je tak efektivní, že v případě NOVÝCH hydratačních krémů DayWear s moderní širokou antioxidační ochranou a SPF 15 bylo v testech in-vivo klinicky prokázáno, že tyto výrobky poskytují osmihodinovou antioxidační ochranu. 

 

 

II.   MODERNÍ UV OCHRANA S ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ OCHRANOU PROTI SLUNCI:

 

Jelikož byly na základě vědeckého výzkumu ověřeny škodlivé účinky UVA vln pronikajících hluboko do pokožky na stárnutí pleti, vědečtí pracovníci z Estée Lauder vyvinuli doposud nejvyspělejší širokospektrální ochranu proti slunečním paprskům, jakou kdy tato značka vytvořila, aby pokožce dokázali poskytnout ochranu proti UVA i UVB paprskům. NOVÉ hydratační krémy DayWear s moderní širokou antioxidační ochranou a SPF 15 nyní nabízejí poměr ochrany 3:1 (UVB:UVA), která splňuje doporučení Evropské unie pro efektivní UVA ochranu.

 

Jelikož se účinek opalovacích krémů s UVA ochranou může po nějaké době pobytu na slunci snížit, patentovaný systém ochrany proti slunci obsažený ve složení výrobků DayWear byl speciálně vytvořen tak, aby byla zajištěna lepší fotostabilita a pokožka tak zůstala optimálně chráněná. Díky lepší UVA ochraně a fotostabilitě je zaručena lepší ochrana pokožky, která může lépe odolávat vzniku známek předčasného stárnutí.

 

 

III. VYLEPŠENÁ METODA ZADRŽOVÁNÍ VLHKOSTI S BOHATĚ HYDRATAČNÍMI SLOŽKAMI:

 

Optimální vlhké prostředí pomáhá udržovat přirozenou odolnost pokožky vůči každodenním nepříznivým vlivům z okolí a také minimalizuje podráždění, jež může urychlit vznik známek předčasného stárnutí. Jelikož je hydratace zásadní pro mladistvý a zdravý vzhled pleti, NOVÉ hydratační krémy DayWear s moderní širokou antioxidační ochranou a SPF 15 obsahují zdokonalenou směs intenzivně hydratujících látek, včetně kyseliny hyaluronové, a lipidy posilující bariéru pokožky

 

Pokožka je po celý den neustále nasycována dlouhotrvající hydratací, která napomáhá zabraňovat poškození pokožky působením okolních vlivů, jež může začít právě dehydratací. Časem dochází k obnově přirozené ochranné bariéry, aby si pokožka dokázala udržet nezbytnou hydrataci a byla posílena její přirozená obrana proti vzniku známek předčasného stárnutí.

 

CHARAKTERISTICKÁ SVĚŽÍ VŮNĚ OKURKY:

 

NOVÉ hydratační krémy DayWear s moderní širokou antioxidační ochranou a SPF 15 mají charakteristickou vůni okurky výrobků řady DayWear, kterou si zamilovaly ženy po celém světě. Svěží tóny této vůně tvoří zelené lístky a vodní tóny křupavé okurky, jež dodávají pocit chladivého vzpružení, zatímco jemná vůně lístků jasmínu, fialky a křehkého bramboříku zajišťuje příjemnou vyváženost. Pižmo se stará o jemné zářivé zakončení.

 

POUŽITÍ:

 

Aplikujte ráno a večer po použití regeneračního séra Repair Serum. Složení výrobků DayWear pro dokonalou hydrataci a silnou ochranu pomáhá znovu navracet zářivost zdravé mladistvé pokožky. Výrobky byly dermatologicky a oftalmologicky testovány. Nezpůsobují akné.

 

 

Tónovací hydratační krém DayWear Sheer Tint Release Moisturizer SPF 15 pro všechny typy pleti:

Tento lehounký hydratační krém se po aplikaci přemění na jemný barevný film, jež každému tónu pleti dodá rovnoměrnou tlumenou záři zdravé pokožky. Aplikujte ráno po použití séra Repair Serum.

                       

Cena 50ml krému – 1570 Kč

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival